Remont ul. Szkolnej w Lubsku

Gmina Lubsko

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00515202
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00515202/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-27 10:57
Lokalizacja
Lubsko, lubuskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1069276d-5926-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
9281925733
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Wykonawcy

1 przyznane

ŁUKASZ BIEDZIUKGubin, PL · lot 0
1 264 665,09 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00515202 z dnia 2023-11-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Szkolnej w Lubsku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Lubsko

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 970770646

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolnosci 1

1.5.2.) Miejscowość: Lubsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 68-300

1.5.4.) Województwo: lubuskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@lubsko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lubsko

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ul. Szkolnej w Lubsku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1069276d-5926-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00515202

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00030852/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont drogi gminnej ul. Szkolnej w Lubsku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00409249

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.2710.15.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem inwestycji jest "Remont ul. Szkolnej w Lubsku" na dz. nr. 20/2 – j. ewid. 081106_4 Lubsko miasto, obręb 0008.
Istniejąca ulica Szkolna posiada nawierzchnie z płyt trylinka o szerokości od 4,0 do 5,50 m. Wzdłuż jezdni zlokalizowany jest chodnik jednostronny (ok. 172,0 m) oraz dwustronny
(ok. 135,0 m) z płytek chodnikowych betonowych 35x35x5 o szerokości od 1,5 do 4,0 m.
W ramach przedmiotu zamówienia planuje się remont drogi ul. Szkolnej o długości 318,53 mb. Przewiduje się również remont chodników o łącznej długości 586 m2 oraz wykonanie kanalizacji deszczowej.
W ramach inwestycji planowane są m.in.: roboty pomiarowe, roboty rozbiórkowe, roboty ziemne, podbudowy, nawierzchnie (z kostki brukowej betonowej), roboty wykończeniowe, oznakowanie dróg + elementy bezpieczeństwa ruchu; elementy ulic i dróg oraz wykonanie kanalizacji deszczowej.

Szczegółowy zakres prac i robót został wyszczególniony w załączniku nr 9 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w Załączniku nr 10 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1264665,09 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1359954,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1264665,09 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane Bruk-Bud Łukasz Biedziuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9261616070

7.3.3) Ulica: Ul. Pułaskiego 37a/60

7.3.4) Miejscowość: Gubin

7.3.5) Kod pocztowy: 66-620

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1264665,09 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie jest dofinansowane z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg
2023-11-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane