„Wykonanie usługi polegającej na odśnieżaniu i zwalczaniu śliskości dróg powiatowych na terenie powiatu grajewskiego w sezonie 2023/2024”

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W GRAJEWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00515384
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-11-27 11:27
Lokalizacja
Grajewo, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7191364371
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń

Wykonawcy

6 przyznanych

SPECTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 227,3 PLN
SPECTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
13 227,3 PLN
WALDEMAR MODZELEWSKIŁosewo, PL
26 703 PLN
WALDEMAR MODZELEWSKIŁosewo, PL
18 630 PLN
WALDEMAR MODZELEWSKIŁosewo, PL
14 904 PLN
SPECTARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
53 798,6 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.