Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siechnicach dostawa i montaż stolarki okiennej
Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna sp. z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00516090
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00516090/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-11-27 13:19
- Lokalizacja
- Siechnice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b474b8b7-4caf-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8961532506
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneInstalowanie okienOkna, drzwi i podobne elementy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00516090 z dnia 2023-11-27 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siechnicach dostawa i montaż stolarki okiennej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Siechnicka Inwestycyjna Spółka Komunalna sp. z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 022033761
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. JANA PAWŁA II 12
1.5.2.) Miejscowość: Siechnice
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-011
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 71 889 00 23
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sisk-siechnice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.sisk-siechnice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/sisk_siechnice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siechnicach dostawa i montaż stolarki okiennej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b474b8b7-4caf-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00516090
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-27
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SISK.Z.19.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz montaż 120 szt. okien zgodnie z załączoną dokumentacją projektową
(zamówienie podstawowe)
2) wykonanie przedmiotowej inwestycji, pod nazwą: Budowa Gminnego Ośrodka Zdrowia w Siechnicach w zakresie
dostawa i montaż stolarki drzwiowej zewnętrznej 8 drzwi (Opcja).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45421132-8 - Instalowanie okien
44221000-5 - Okna, drzwi i podobne elementy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UZASADNIENIE PRAWNEPostępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych - w postępowaniu wszystkie oferty niepodlegające odrzuceniu zawierały w zamówieniu podstawowym oraz w opcji cenę wyższa niż kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.
UZASADNIENIE FAKTYCZNE
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia podstawowego kwotę Zamówienie podstawowe: 487 618,03 zł brutto Opcja: 71 683,01 zł brutto. Wszystkie oferty przekraczały kwotę przeznaczoną na realizację zamówienia. Wobec różnicy przekraczającej ponad 30% pomiędzy ofertami, a kwotą przeznaczoną na sfinansowanie zamówienia Zamawiający unieważnił postępowanie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-11-27 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |