Urządzenie wielofunkcyjne, serwer plików z dyskami, komputer przenośny ze stacją dokującą i akcesoriami, urządzenie wielofunkcyjne, akcesoria komputerowe
WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W KIELCACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00517173
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-28 08:07
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9591457717
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Drukarki laseroweSkaneryNadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)Komputery przenośneAkcesoria komputerowe
Wykonawcy
5 przyznanych
COMPLEX COMPUTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
11 439 PLNNEXTDATA SERVICE SPÓŁKA AKCYJNA W LIKWIDACJIWarszawa, PL
16 405,74 PLNMarksoft Marek KunderaKielce, PL
13 515,24 PLNCOMPLEX COMPUTERS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKielce, PL
11 439 PLN"MAN COMPLEX" GRZYWNA MAREK, ŁAPACZ NORBERTKielce, PL
9391,05 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.