„Przebudowa i budowa drogi gminnej Drawno-Zdanów - etap III- przetarg IV”

GMINA DRAWNO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00517237
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00517237/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-28 08:23
Lokalizacja
Drawno, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-038ca0e1-7e08-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5941536451
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty drogoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni drógWymiana nawierzchni drogowejRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00517237 z dnia 2023-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa i budowa drogi gminnej Drawno-Zdanów - etap III- przetarg IV”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DRAWNO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210967001

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kościelna 3

1.5.2.) Miejscowość: Drawno

1.5.3.) Kod pocztowy: 73-220

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 957382031

1.5.8.) Numer faksu: 957682505

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@drawno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drawno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-038ca0e1-7e08-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa i budowa drogi gminnej Drawno-Zdanów - etap III- przetarg IV”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-038ca0e1-7e08-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00517237

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052695/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej 655006Z Drawno - Zdanów etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00481943

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PIOŚ.271.11.2023.MP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i budowa drogi gminnej Drawno-Zdanów - etap III- przetarg IV.
2.Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia:
W ramach przebudowy odcinka drogi gminnej nr 655006Z (jako III etap inwestycji) przewiduje się wykonanie nowej nawierzchni jezdni z mieszanek mineralno-asfaltowych.
Planowane przedsięwzięcie jakim jest przebudowa drogi gminnej ma za zadanie skomunikowanie miejscowości Zdanów z miejscowością Drawno. Z uwagi na fakt, iż droga gminna jest w niezadawalającym stanie technicznym to zachodzi konieczność jej rozbudowy aby doprowadzić drogę do stanu zgodnego z wymaganiami stawianymi drodze klasy L.
3. W ramach inwestycji przewiduje się wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej na odcinku 675 m drogi gminnej nr 655006Z. Na odcinku rozbudowywanej drogi (od km 0+000,00 do km 0+675,00) przewiduje się wykonać jezdnię o nawierzchni z mieszanki mineralno-asfaltowej i szerokości nominalnej jezdni 3,50 m przy czym w dwóch miejscach przewiduje się jej poszerzenie do 6,00 m. Miejsca te będą miały charakter mijanek i umożliwiać będą mijanie się pojazdów. Odcinek na początku połączony będzie z odcinkiem 1, który zrealizowany został w etapie II.
UWAGA:
Przedmiar robót oraz część obliczeniowa do projektu budowlano-wykonawczego dołączono jako dokumenty poglądowe. Ofertę należy przygotować na podstawie części opisowej oraz części rysunkowej projektu budowlano-wykonawczego, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych oraz wizji w terenie.
4.4 Szczegółowy zakres robót określają Projekt Budowlano-Wykonawczy stanowiący załącznik nr 3.1 do SWZ, Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiąca załącznik nr 4 do SWZ oraz przedmiar robót stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233140-2 - Roboty drogowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233223-8 - Wymiana nawierzchni drogowej

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

2023-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane