Dostawa samochodów osobowych dla UMiG Mirsk w formie leasingu operacyjnego - z wolnej ręki

Gmina Mirsk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00110363
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00110363/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-19 08:23
Lokalizacja
Mirsk, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8f923234-951b-4c55-9bd4-a1d68c8036a7
Identyfikator
6161008487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi leasingu finansowegoSamochody osobowePojazdy z napędem na 4 kołaUsługi finansowe i ubezpieczeniowe

Wykonawcy

1 przyznane

Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.Wrocław, PL · lot 0
212 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00110363 z dnia 2025-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodów osobowych dla UMiG Mirsk w formie leasingu operacyjnego - z wolnej ręki

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mirsk

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821693

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 39

1.5.2.) Miejscowość: Mirsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-630

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mirsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mirsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8f923234-951b-4c55-9bd4-a1d68c8036a7

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa samochodów osobowych dla UMiG Mirsk w formie leasingu operacyjnego - z wolnej ręki

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f923234-951b-4c55-9bd4-a1d68c8036a7

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00110363

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00578736

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postepowaniu nie została złożona żadna oferta

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-93842639-11ec-11ef-9381-e6cc5d6d04e5

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 172601,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa 1 samochodu osobowego z napędem 4x4 oraz 1 samochodu osobowego z napędem 4x2 (napęd przedni) w formie leasingu operacyjnego.

Część 1: Zakup i dostawa samochodu osobowego z silnikiem spalinowym benzynowym i napędem 4x2. Pojazd nie może być prototypem, ma pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa.
Pojazd fabrycznie nowy z roku produkcji min. 2023, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 3 do SWZ oraz Projektowane postanowienia umowy – załącznik nr 5 do SWZ,

Część 2: Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego z silnikiem spalinowym benzynowym i napędem 4x4. Pojazd nie może być prototypem, musi pochodzić z seryjnej produkcji oraz spełniać obowiązujące w Polsce normy i przepisy prawa. Pojazd fabrycznie nowy, rok produkcji minimum 2023, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 66114000-2 - Usługi leasingu finansowego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34110000-1 - Samochody osobowe

34113000-2 - Pojazdy z napędem na 4 koła

66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 212300,00 PLN

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Santander Consumer Multirent Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 0000286383

7.3.3) Ulica: Legnicka

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 54-202

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Dostawca pojazdów ADD MOTOR Sp. z o.o.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 212300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2030-01-07
2025-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy