Przebudowa ul. Waligóry w ramach zadania inwestycyjnego nr 2022/04, odcinek ok. 300 m od opaski ul. Kolejowej.

Gmina Łomianki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00517566
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00517566/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-28 09:29
Lokalizacja
Łomianki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-46e8121f-6e7f-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
1181768394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicInstalowanie znaków drogowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00517566 z dnia 2023-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ul. Waligóry w ramach zadania inwestycyjnego nr 2022/04,
odcinek ok. 300 m od opaski ul. Kolejowej.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2023

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa ul. Waligóry w ramach zadania inwestycyjnego nr 2022/04,
odcinek ok. 300 m od opaski ul. Kolejowej.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46e8121f-6e7f-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00517566

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00069839/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Przebudowa ul. Waligóry - zad. 2022/04

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00453185

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.41.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa ul. Waligóry w ramach zadania inwestycyjnego nr 2022/04, odcinek ok. 300 m od opaski ul. Kolejowej.
2. Zakres zamówienia:
1) budowa drogi w zakresie nawierzchni jezdni, zjazdów, poboczy, zieleni drogowej,
2) budowa systemu odwodnienia,
3) sporządzenie dokumentacji powykonawczej.
3. Przedmiot zamówienia będzie realizowany zgodnie z zatwierdzonym przez Zamawiającego harmonogramem rzeczowo finansowym.
4. Wykonawca zobowiązany jest złożyć Zamawiającemu do zatwierdzenia kosztorys ofertowy najpóźniej trzy dni robocze przed zawarciem Umowy.
5. Zakres robót:
1) roboty przygotowawcze,
2) roboty ziemne,
3) roboty rozbiórkowe,
4) wycinka drzew,
5) wykonanie robót związanych z budową odwodnienia,
6) regulacja wysokościowa armatury i włazów studni infrastruktury technicznej,
7) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni,
8) ustawianie krawężników, oporników i obrzeży,
9) wykonanie poboczy, zjazdów oraz zieleni drogowej,
10) wykonanie nawierzchni jezdni z kostki brukowej,
11) oznakowanie pionowe i poziome,
12) roboty wykończeniowe.
6. Szczegółowy sposób wykonania oraz zakres i rodzaj poszczególnych robót obejmujących przedmiot zamówienia został określony w Projekcie Budowlanym oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót.
7. Przedmiar robót należy traktować jako element dodatkowy, nie służący do obliczania ceny oferty.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Odrzucenie oferty nr 4 z art. 226 ust 1 pkt 8). Pozostałe oferty złożone przez Wykonawców przewyższają kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane