"Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1771B i 1717B na terenie gminy Nurzec Stacja"

POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00517570
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00517570/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-28 09:30
Lokalizacja
Siemiatycze, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-03a68c52-675d-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5441300171
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógInstalowanie znaków drogowychRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychPrzygotowanie terenu pod budowę

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO MOSTOWE MAKSBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBielsk Podlaski, PL · lot 0
2 215 599 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00517570 z dnia 2023-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1771B i 1717B na terenie gminy Nurzec Stacja"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W SIEMIATYCZACH

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667410

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. 11 Listopada 253

1.5.2.) Miejscowość: Siemiatycze

1.5.3.) Kod pocztowy: 17-300

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński

1.5.7.) Numer telefonu: 856552680

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pzdsiemiatycze.org

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pzdsiemiatycze.org

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-03a68c52-675d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1771B i 1717B na terenie gminy Nurzec Stacja"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03a68c52-675d-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00517570

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00026362/16/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.14 Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1771B i 1717B na terenie gminy Nurzec Stacja

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00438721

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZD1.2610.17.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przebudowa odcinków dróg powiatowych nr 1771B i 1717B na terenie gminy Nurzec Stacja

Zakres inwestycji obejmuje przebudowę odcinków dróg powiatowych nr 1771B i 1717B od skrzyżowania drogi powiatowej 1771B z drogą powiatową 1762B w kierunku miejscowości Borysowszczyzna o łącznej długości około 0,645 km. Odcinek drogi powiatowej nr 1771B objęty inwestycją przebiega przez tereny zalesione. Posiada nawierzchnię bitumiczną na długości około 0,345km. Istniejąca nawierzchnia odcinka drogi powiatowej nr 1771B jest w złym stanie technicznym, występują liczne ubytki oraz nierówności istniejącej nawierzchni, zawyżone przerośnięte darnią pobocza, uniemożliwiające prawidłowe odprowadzenie wód opadowych z jezdni. Przebudowa będzie polegać na wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej o szer. 6m wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową, wykonaniu oznakowania pionowego i poziomego.

Odcinek drogi powiatowej nr 1717B objęty inwestycją, przebiega przez tereny zalesione. Posiada nawierzchnię żwirowa na długości około 0,300m istniejąca nawierzchnia odcinka 1717B jest w złym stanie technicznym. Występują nierówności istniejącej nawierzchni, zawyżone i przerośnięte darnią pobocza uniemożliwiające prawidłowe odprowadzenie wód opadowych z jezdni. Przebudowa polegać będzie na wykonaniu nowej nawierzchni bitumicznej o szer. 6 m oznakowania pionowego i poziomego, miejsc postojowych. Odcinki dróg powiatowych nr 1717B i 1771B stanowią cześć ciągów drogowych łączących się z drogami wojewódzkimi nr 658 i 640.

1. Ogólna charakterystyka robót
Przedmiotem opracowania jest przebudowa drogi powiatowej nr 1762B na odcinku od km:
6+134,70 do km: 7+353,21 Zaplanowano wykonanie nowej nawierzchni z mieszanki mineralnobitumicznej.
1.1 Lokalizacja inwestycji
Przebudowywana droga przebiegająca przez tereny administracyjne powiatu Siemiatyckiego,
województwo podlaskie. Odcinek objęty opracowaniem ma długość około 1200.00 mb (w tym około 555 m umieszczenie kanału technologicznego bez przebudowy korpusu drogowego).
1.2 Charakter obszarów objętych inwestycją
W funkcji obiektów budowanych na w/w działkach nie występują czynniki uciążliwe
lub szkodliwe dla otoczenia i środowiska oraz zdrowia użytkowników.
Działki jak i teren do nich przyległy nie znajdują się w granicach wpływów eksploatacji
górniczych.
1.3 Zakres robót
Budowa ma na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu jazdy wszystkich użytkowników
przedmiotowych drogi oraz zapewnić pożądany stan nawierzchni jezdni.
Poprawiony zostanie stan techniczny dróg poprzez wzmocnienie istniejącej konstrukcji
nawierzchni.
W zakres prac budowalnych wchodzi:
‒ Wykonanie robót ziemnych,
‒ Wyprofilowanie i wzmocnienie istniejącej podbudowy oraz wykonanie nawierzchni jezdni
z mieszanki mineralno-bitumicznej,
‒ Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2215599,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2421958,86 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2215599,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo – Mostowe „MAKSBUD” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5430201086

7.3.3) Ulica: ul. Mickiewicza 183

7.3.4) Miejscowość: Bielsk Podlaski

7.3.5) Kod pocztowy: 17-100

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2215599,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane