62.2023.AKA Usługa polegająca na uruchomieniu, prowadzeniu oraz dozorze obiektu sztucznego lodowiska usytuowanego w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 40, dz. ew. nr 48/4 w obrębie 6-15-01
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00517661
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00517661/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-11-28 09:51
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a1d57888-676a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00517661 z dnia 2023-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
62.2023.AKA Usługa polegająca na uruchomieniu, prowadzeniu oraz dozorze obiektu sztucznego lodowiska usytuowanego w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 40, dz. ew. nr 48/4 w obrębie 6-15-01
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA Dzielnica Bemowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Powstańców Śląskich 70
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-381
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bemowo.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bemowo.um.warszawa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.um.warszawa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
62.2023.AKA Usługa polegająca na uruchomieniu, prowadzeniu oraz dozorze obiektu sztucznego lodowiska usytuowanego w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 40, dz. ew. nr 48/4 w obrębie 6-15-012.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a1d57888-676a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00517661
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00022030/21/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Uruchomienie oraz prowadzenie sztucznego lodowiska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00442882
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: UD-I-WZP.271.62.2023.AKA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na uruchomieniu, prowadzeniu oraz dozorze obiektu sztucznego lodowiska, którego miejscem usytuowania jest działka ewidencyjna nr 48/4 z obrębu 6-15-01, położona w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 40. Szczegółowy spis elementów wyposażenia obiektu sztucznego lodowiska zawiera protokół przekazania wyposażenia stanowiący załącznik nr 3 do Projektowanych postanowień umowy.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 5 do SWZ – Projektowane postanowienia umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 70100000-2 - Usługi w zakresie obsługi nieruchomości własnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
92000000-1 - Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne
37481000-3 - Maszyny do konserwacji lodu
42513100-6 - Urządzenia mrożące
45331231-4 - Instalowanie urządzeń mrożących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 361600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 361600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Witold Jędrzejewski - wspólnik spółki cywilnej Piruet s.c.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Tomasz Jędrzejewski - wspólnik spółki cywilnej Piruet s.c.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9512266651
7.3.3) Ulica: Żabińskiego 9/26
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-793
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 361600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 93 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Przedmiot zamówienia będzie realizowany w następujących terminach:1) uruchomienie obiektu sztucznego lodowiska nastąpi najpóźniej w dniu 5 grudnia 2023 r. do godziny 12.00,
2) prowadzenie i dozór obiektu sztucznego lodowiska rozpocznie się od dnia 6 grudnia 2023 r. i trwać będzie 78 dni,
3) zakończenie prac związanych z realizacją umowy (m. in. rozmrożenie tafli lodowiska, posprzątanie, uporządkowanie
przyległego terenu) nastąpi w terminie do 15 dni od daty zakończenia funkcjonowania lodowiska.
| 2023-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |