Dostawa i instalacja wyposażenia multimedialnego sali konferencyjnej w siedzibie UMWP w Białymstoku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14

Województwo Podlaskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00518060
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00518060/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-11-28 10:59
Lokalizacja
Białystok, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21554ed2-6cc5-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
5422542016
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielającaUrządzenia multimedialneMikrofony i głośnikiSprzęt nagłaśniającyRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychOchrona odgromowaRoboty instalacyjne przeciwpożaroweInstalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnychInstalowanie systemów alarmowych i antenInstalowanie urządzeń telekomunikacyjnychKomputery przenośneMonitory dotykowe

Wykonawcy

1 przyznane

TDC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL · lot 0
389 374,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00518060 z dnia 2023-11-28

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i instalacja wyposażenia multimedialnego sali konferencyjnej w siedzibie UMWP w Białymstoku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Podlaskie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050667685

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14

1.5.2.) Miejscowość: Białystok

1.5.3.) Kod pocztowy: 15-097

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.7.) Numer telefonu: 506 842 647

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@podlaskie.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przetargi.wrotapodlasia.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/830182

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i instalacja wyposażenia multimedialnego sali konferencyjnej w siedzibie UMWP w Białymstoku przy ul. M. Skłodowskiej-Curie 14

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21554ed2-6cc5-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00518060

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-28

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033125/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.17 Dostawa i instalacja wyposażenia multimedialnego Sali konferencyjnej w siedzibie UMWP w Białymstoku przy ulicy Skłodowskiej 14

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00447005

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BON-IV.272.43.2023.AS

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 287184,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa i instalacja wyposażenia multimedialnego sali konferencyjnej w siedzibie UMWP w Białymstoku przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 14”. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ, załącznik nr 1a do SWZ (Projekt wykonawczy) oraz załącznik nr 1b do SWZ (Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru róbót budowlanych).

4.5.3.) Główny kod CPV: 32300000-6 - Odbiorniki telewizyjne i radiowe oraz aparatura nagrywająca dźwięk lub obraz lub aparatura powielająca

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

32340000-8 - Mikrofony i głośniki

32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45312310-3 - Ochrona odgromowa

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych

45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten

45314000-1 - Instalowanie urządzeń telekomunikacyjnych

30213100-6 - Komputery przenośne

30231320-6 - Monitory dotykowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 358094,98 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389374,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389374,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TDC Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7642596452

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 53

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 61-028

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389374,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2023-11-28 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy