Świadczenie usług wsparcia technicznego nad Aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2025 rok.
Urząd Miasta Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00110524
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00110524/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-02-19 09:08
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53fb9453-7a19-4e96-9922-3821910796c3
- Identyfikator
- 7250028902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00110524 z dnia 2025-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług wsparcia technicznego nad Aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2025 rok.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi zamawiający centralny1.2.) Nazwa zamawiającego: Urząd Miasta Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057632
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piotrkowska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-926
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://uml.lodz.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług wsparcia technicznego nad Aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2025 rok.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53fb9453-7a19-4e96-9922-3821910796c3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00110524
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00000422/35/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Usługa asysty technicznej wraz z modyfikacją dla aplikacji Kofax służącej do skanowania i przetwarzania aktów notarialnych na 2025
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W 2016 roku Łódzki Ośrodek Geodezji przeprowadził postępowanie w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę aplikacji do zarządzania aktami notarialnymi wraz z modyfikacjami i świadczeniem nadzoru autorskiego. Została zawarta umowa z firmą COM-PAN System Sp. z o.o. Urząd Miasta Łodzi nie posiadając praw do kodów źródłowych użytkowanej aplikacji może przeprowadzić postępowanie jedynie w trybie negocjacji z jednym Wykonawcą – firmą COMPAN System Sp. z o.o. posiadającą wyłączność do obsługi i modyfikacji aplikacji systemu do zarządzania aktami notarialnymi.
Uzasadniona jest zatem decyzja o wyborze trybu zamówienia z wolnej ręki, oparta o treść art. 304 i 305 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 1 lit. b, ustawy Prawo Zamówień Publicznych z dnia 11 września 2019 r. Dz. U. 2024 poz. 1320 ze zm., zgodnie z którym z przyczyn związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów, dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DOM-WZP-II.271.89.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego nad aplikacją do zarządzania aktami notarialnymi na 2025 rok.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do Zaproszenia do negocjacji (Opis przedmiotu zamówienia) oraz w Załączniku nr 5 do Zaproszenia do negocjacji (Wzór umowy).
4.5.3.) Główny kod CPV: 72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: COM-PAN SYSTEM SP. Z.O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222919060
7.3.3) Ulica: PĘCICKA 42
7.3.4) Miejscowość: WARSZAWA
7.3.5) Kod pocztowy: 01-688
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 231770,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamówienie należy zrealizować w terminie: od dnia podpisania umowy lecz nie wcześniej niż od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31 grudnia 2025 r.| 2025-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |