Remont klatek schodowych oraz naprawa posadzek na ciągach komunikacyjnych przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 i ul. Szpitalnej 45
Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00519278
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00519278/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-28 13:57
- Lokalizacja
- Konin, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80088c26-418a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6651042675
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00519278 z dnia 2023-11-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont klatek schodowych oraz naprawa posadzek na ciągach komunikacyjnych przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 i ul. Szpitalnej 45
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000311591
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szpitalna 45
1.5.2.) Miejscowość: Konin
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-504
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szp@szpital-konin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital-konin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/wsz_konin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont klatek schodowych oraz naprawa posadzek na ciągach komunikacyjnych przy ul. Kard. S. Wyszyńskiego 1 i ul. Szpitalnej 452.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80088c26-418a-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00519278
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00051658/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont klatek schodowych oraz naprawa posadzek w ciągach komunikacyjnych przy ul. Wyszyńskiego 1 i ul. Szpitalnej 45
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00364335
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WSZ-EP-36/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1116191,48 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 1 - Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, które obejmują remont klatki schodowej w budynku D oraz naprawę posadzek na ciągach komunikacyjnych w budynku A przy ul. Szpitalnej 45, wg opracowanej dokumentacji. Zamówienie jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Wielkopolskiego w ramach Umowy dotacji Nr DZ-IV-A/27W/2022. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, która stanowi integralną część Specyfikacji – Załącznik nr 2.1 do SWZ. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający zamieści na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/wsz_konin.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 884837,67 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Pakiet nr 2 - Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, które obejmują remont klatki schodowej w budynku C oraz naprawa posadzek w budynku A przy ul. Kardynała S. Wyszyńskiego 1, wg opracowanej dokumentacji. Zamówienie jest dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Wielkopolskiego w ramach Umowy dotacji Nr DZ-IV-A/27W/2022. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, która stanowi integralną część Specyfikacji – Załącznik nr 2.2 do SWZ. SWZ wraz z załącznikami Zamawiający zamieści na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://platformazakupowa.pl/wsz_konin.4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.5.) Wartość części: 231353,81 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie Pakietu nr 1 Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, tj.
Ram- Bud Rafał Oliwecki, Nowy Krzymów 33, 62-513 Krzymów uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, w związku z czym zaistniały podstawy do unieważnienia postępowania z uwzględnieniem art. 263.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W zakresie pakietu cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza
przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2023-11-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |