Zagospodarowanie turystyczne terenów nad Jeziorem Powidzkim
GMINA POWIDZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00448162
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00448162/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-07 10:27
- Lokalizacja
- Powidz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8fc1ea4f-1bdc-4c73-aee0-24bce0687bfb
- Identyfikator
- 6671737096
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448162 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie turystyczne terenów nad Jeziorem Powidzkim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA POWIDZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019444
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. 29 Grudnia 24
1.5.2.) Miejscowość: Powidz
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-430
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632776272
1.5.8.) Numer faksu: 633067712
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@powidz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powidz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/powidz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie turystyczne terenów nad Jeziorem Powidzkim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8fc1ea4f-1bdc-4c73-aee0-24bce0687bfb
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448162
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012805/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Zagospodarowanie turystyczne terenów nad Jeziorem Powidzkim
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ORG-ZP.271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia - Zagospodarowanie turystyczne terenów nad Jeziorem Powidzkim obejmuje:
1) przebudowę infrastruktury pola biwakowego w Przybrodzinie nad Jeziorem Powidzkim. (przebudowa alejek, oświetlenia, elementów małej architektury, stworzenie stanowisk dla camperów oraz modernizacja skrzynek elektrycznych):
a) Ułożenie nowej nawierzchni bitumicznej na istniejących alejkach.
b) Przebudowę istniejącego oświetlenia na energooszczędne z modernizacją złącz zasilających pole namiotowe.
c) Remont wodociągu i elementów kanalizacji sanitarnej na terenie pola biwakowego z punktami poboru wody i prądu przy stanowiskach dla kamperów.
d) Zlewy zewnętrzne.
e) Punkty poboru wody i prądu przy stanowiskach dla kamperów.
f) Remont stanowiska serwisowego z systemem spłukiwania dla kamperów.
g) Wymiana ławo-stołów.
h) Wymiana bram wjazdowych.
2) zagospodarowanie plaż (Powidz przy OW Łazienki, Dzika Plaża, Przybrodzina ,,plaża cywilna, Przybrodzin ,,plaża wojskowa, Anastazewo) poprzez: uzupełnienie piasku, posadowienie elementów małej architektury, posadowienie przebieralni oraz montaż oświetlenia z monitoringiem wraz urządzeniem zieleni niskiej i wysokiej wokół),
3) remont sanitariatów publicznych z Powidzu (OW Łazienki) wraz z adaptacją części budynku cele obsługi wydarzeń turystyczno -kulturalnych
3.1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej, przedmiarze robót oraz w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiących załączniki do 6, 10, 11 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212110-0 - Roboty budowlane w zakresie ośrodków wypoczynkowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45243400-6 - Roboty w zakresie budowy plaż
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 29.07.2024r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia w wysokości 2.250.000,00. zł brutto. W niniejszym postępowaniu złożono 3 oferty. Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.Zachodzi zatem przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2934001,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3356860,16 PLN
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |