Przebudowa dróg w m. Kawle, działki o n-rze ewid. 174, 183/2 i 302, obręb ewid. Kawle, gmina Sępólno Krajeńskie

GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00520342
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00520342/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-29 09:05
Lokalizacja
Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0c042e71-6378-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
5040013744
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogowePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaRoboty budowlaneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

AD-BET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChojniczki, PL · lot 0
2 426 593,2 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00520342 z dnia 2023-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg w m. Kawle, działki o n-rze ewid. 174, 183/2 i 302, obręb ewid. Kawle, gmina Sępólno Krajeńskie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350949

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 11

1.5.2.) Miejscowość: Sępólno Krajeńskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-400

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: +48 52 389 42 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gmina-sepolno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.gmina-sepolno.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0c042e71-6378-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg w m. Kawle, działki o n-rze ewid. 174, 183/2 i 302, obręb ewid. Kawle, gmina Sępólno Krajeńskie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0c042e71-6378-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00520342

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00053997/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Przebudowa dróg w m. Kawle, działki o n-rze ewid. 174, 183/2 i 302, obręb ewid. Kawle, gmina Sępólno Krajeńskie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00430482

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRG.271.14.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa dróg o dł. 0,886 km, obejmująca swoim zakresem przebudowę nawierzchni jezdni i chodników, budowę zatok postojowych oraz przebudowę istniejącej kanalizacji deszczowej w miejscowości Kawle gmina Sępólno Krajeńskie, obręb geodezyjny Kawle, na działkach o numerach ewidencyjnych 174, 183/2 i 302.


Długość planowanej przebudowy:
 Jezdnia, chodnik, zatoki postojowe – 0,886 km
 Kanalizacja deszczowa – 0,731 km

Zakres robót:
• Przebudowa nawierzchni jezdni i chodników
• Przebudowa zjazdu z drogi powiatowej
• Przebudowa zjazdów do posesji
• Budowa zatok postojowych
• Przebudowa kanalizacji deszczowej
• Zagospodarowanie zieleni

BRANŻA DROGOWA:

Przekroje:
 Jezdnia drogi(ciągi główne – KR2)
- kostka betonowa wibroprasowana koloru szarego gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- podbudowa zasadnicza z mieszanki niezwiązanej C90/3 (kruszywo łamane 0/31.5 stab. mechanicznie) gr. 22 cm
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem, mieszanka C3/4 gr. 20 cm
- warstwa ulepszonego podłoża z kruszywa naturalnego, warstwa dolna, o frakcji 0-31,5 mm gr. 25
Grubość nawierzchni wynosi 78 cm
 Jezdnia ulic (ciągi poprzeczne – KR1)
- kostka betonowa wibroprasowana koloru szarego gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowana mechanicznie gr. 20 cm
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem, mieszanka C3/4 gr. 15 cm
- warstwa ulepszonego podłoża z kruszywa naturalnego, warstwa dolna, o frakcji 0-31,5 mm gr. 22
Grubość nawierzchni wynosi 68 cm
 Projektowany chodnik (ciągi główne)
- kostka betonowa wibroprasowana gr. 6 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowana mechanicznie gr. 15 cm
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem, mieszanka C1,5/2 gr. 20 Grubość nawierzchni wynosi 44 cm
 Projektowany chodnik (ciągi poprzeczne)
- kostka betonowa wibroprasowana koloru szarego gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowana mechanicznie gr. 20 cm
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem, mieszanka C3/4 gr. 15 cm
- warstwa ulepszonego podłoża z kruszywa naturalnego, warstwa dolna, o frakcji 0-31,5 mm gr. 22
Grubość nawierzchni wynosi 68 cm
 Projektowane zjazdy (ciągi główne)
- kostka betonowa wibroprasowana koloru czerwonego gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowana mechanicznie gr. 22 cm
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem, mieszanka C3/4 gr. 20 cm
- warstwa ulepszonego podłoża z kruszywa naturalnego, warstwa dolna, o frakcji 0-31,5 mm gr. 25
Grubość nawierzchni wynosi 78 cm
 Projektowane zjazdy (ciągi poprzeczne)
- kostka betonowa wibroprasowana koloru czerwonego gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowana mechanicznie gr. 20 cm
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem, mieszanka C3/4 gr. 15 cm
- warstwa ulepszonego podłoża z kruszywa naturalnego, warstwa dolna, o frakcji 0-31,5 mm gr. 22
Grubość nawierzchni wynosi 68 cm
 Zatoki postojowe
- kostka betonowa wibroprasowana koloru szarego gr. 8 cm
- podsypka cementowo-piaskowa 1:4 gr. 3 cm
- podbudowa zasadnicza z kruszywa łamanego 0/31,5 mm stabilizowana mechanicznie gr. 20 cm
- warstwa mrozoochronna z mieszanki związanej cementem, mieszanka C3/4 gr. 15 cm
- warstwa ulepszonego podłoża z kruszywa naturalnego, warstwa dolna, o frakcji 0-31,5 mm gr. 22
Grubość nawierzchni wynosi 68 cm

Zestawienie projektowanych powierzchni:
Powierzchnia utwardzenia:
- Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm - 1097,63 m2
- Nawierzchnia z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm - 4280,33 m2
Razem - 5377,96 m2

BRANŻA SANITARNA:

Zakres:
• włączenie dziewiętnastu nowoprojektowanych wpustów ulicznych do istniejącej sieci kanalizacji deszczowej
• likwidacja kolidujących wpustów oraz przykanalików

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa dokumentacja projektowa, składająca się z:
Dokumentacja projektowa (Załącznik nr 9 do SWZ)
Przedmiary robót (Załącznik nr 10 do SWZ)
STWiORB (Załącznik nr 11 do SWZ)

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45000000-7 - Roboty budowlane

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2426593,20 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3472464,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2426593,20 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ad-Bet Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5552113727

7.3.3) Ulica: Widokowa 21

7.3.4) Miejscowość: Chojniczki

7.3.5) Kod pocztowy: 89-606

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2426593,20 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 10 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane