Dostawy owoców i warzyw przetworzonych do Zakładu Karnego w Potulicach, Dkw.2232.13.2023.DP
ZAKŁAD KARNY W POTULICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00520628
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-29 09:57
- Lokalizacja
- Potulice, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5581374293
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Przetworzone owoce i warzywa
Wykonawcy
2 przyznane
Unifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
163 617,6 PLNUnifreeze Sp. z o.o. Miesiączkowo 110, 87-320 Górzno NIP 8740003979 REGON 870508779Miesiączkowo 110, PL
10 656 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.