Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę dróg w gminie Juchnowiec Kościelny.

Gmina Juchnowiec Kościelny

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00110653
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00110653/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-19 09:41
Lokalizacja
Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aee36150-9240-46b2-bf5e-b61bbc0ea595
Identyfikator
9661813207
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00110653 z dnia 2025-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę dróg w gminie Juchnowiec Kościelny.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19

1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aee36150-9240-46b2-bf5e-b61bbc0ea595

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę dróg w gminie Juchnowiec Kościelny.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aee36150-9240-46b2-bf5e-b61bbc0ea595

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00110653

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00007805/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Projekty dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00051136

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: INW.272.1.2.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 198029 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1
obejmuje opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej
na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Janowicze Kolonia, dz. nr 113, 114, gm. Juchnowiec
Kościelny własność gminy oraz dz. nr. 126 własność skarbu państwa we władaniu PGW Wody Polskie, obręb 0015, gm. Juchnowiec Kościelny' orientacyjna łączna długość odcinka do utwardzenia wynosi 840 m. W ramach zlecenia należy ocenić stan istniejącego przepustu drogowego' W przypadku złego stanu technicznego, należy przewidzieć przebudowę' Zamawiający oczekuje opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej uwzględniającej przebudowę nawierzchni gruntowej na utwardzoną betonem asfaltowym. Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 65233 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie2
obejmuje opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Niewodnica Nargilewska, dz. nr 35/1, 35/2 i 38 obręb 0026, gm. Juchnowiec Kościelny, własność gminy, orientacyjna długość odcinka do utwardzenia 630 m. Zamawiający oczekuje opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowej uwzględniającej przebudowę nawierzchni gruntowej na utwardzoną betonem asfaltowym. Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 37276 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3
obejmuje opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Tryczówka nr. dz. 36, własność gminy, oraz drogi powiatowej działki nr 32, 150/2 własność skarbu państwa oraz dz. nr.121 własność skarbu państwa we władaniu PGW Wody Polskie, obręb 0036, gm. Juchnowiec Kościelny. orientacyjna długość całego odcinka do utwardzenia 600 m. Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 46595 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4
obejmuje opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej na przebudowę drogi gminnej w miejscowości Szerenosy, nr dz.732 obręb 0035, gm. Juchnowiec Kościelny. Orientacyjna długość odcinka do utwardzenia 130 m. Teren opracowania nie jest objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.) Wartość części: 48925 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wpłynęła jedna oferta podlegająca odrzuceniu

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

brak ofert

2025-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi