Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Józefów nad Wisłą

Gmina Józefów nad Wisłą

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00522171
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00522171/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-29 14:02
Lokalizacja
Józefów nad Wisłą, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-358a5231-6e5f-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7171801294
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie budowy autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00522171 z dnia 2023-11-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Józefów nad Wisłą

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Józefów nad Wisłą

1.3.) Oddział zamawiającego: Józefów nad Wisłą

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019715

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Opolska 33F

1.5.2.) Miejscowość: Józefów nad Wisłą

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-340

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminajozefow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gminajozefow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://gminajozefow.ezamawiajacy.pl/pn/gminajozefow/demand/133179/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Józefów nad Wisłą

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-358a5231-6e5f-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00522171

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00025626/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowa dróg gminnych w m. Józefów nad Wisła

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00453358

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IP.271.16.2023.KP

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w ramach zadania pn.„Przebudowa dróg gminnych na terenie gminy Józefów nad Wisłą”.
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania:
1) Przebudowa drogi gminnej nr 128000L, ul. Parkowa, której zakres
obejmuje:
 przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej,
 budowa i przebudowa chodników,
 przebudowa skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych,
 regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych,
 oznakowanie pionowe i poziome.
Długość przebudowywanego odcinka drogi to 250m.
2) Przebudowa drogi nr 128008L, ul. Nadwiślańska, której zakres obejmuje:
 przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej,
 budowa i przebudowa chodników,
 przebudowa i remont skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych
 regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych
 oznakowanie pionowe i poziome.
Długość przebudowywanego odcinka drogi to 270m.
3) Przebudowa drogi gminnej nr 128011L, ul. Plażowa, której zakres
obejmuje:
 przebudowa istniejącej nawierzchni bitumicznej,
 budowa i przebudowa chodników,
 przebudowa skrzyżowań, zjazdów publicznych i indywidualnych,
 regulacja istniejącego systemu odwodnienia i zasów wodociągowych,
 oznakowanie pionowe i poziome,
 przebudowa konstrukcji oporowych skarp,
 przebudowa nawierzchni betonowej z zastosowaniem kostki brukowej,
 wykonanie wzmocnień murów oporowych skarp,
 wykonanie instalacji oświetleniowej drogi.
Długość przebudowywanego odcinka drogi to 110m

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty. W przedmiotowym postępowaniu w wyznaczonym terminie nie została złożona żadna oferta. Mając powyższe na względzie uznać należy, iż zachodzi przesłanka unieważnienia postępowania na ww. podstawie prawnej
2023-11-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane