Przebudowa przepompowni ścieków w Mniszewie
GMINA MAGNUSZEW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00522490
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00522490/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-29 14:50
- Lokalizacja
- Magnuszew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75249634-669b-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8121914938
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00522490 z dnia 2023-11-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa przepompowni ścieków w Mniszewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MAGNUSZEW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223830
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Saperów 24
1.5.2.) Miejscowość: Magnuszew
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-910
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@magnuszew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ugmagnuszew.bip.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-75249634-669b-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa przepompowni ścieków w Mniszewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75249634-669b-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00522490
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00015744/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Przebudowa przepompowni ścieków w Mniszewie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00434449
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.51.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót przebudowy sieci kanalizacji sanitarnej rurociągu grawitacyjnego i tłocznego wraz
z przepompownią ścieków:
1) montaż rurociągu tymczasowego wraz z zestawem pompowym na czas prowadzenia przebudowy,
2) demontaż armatury i automatyki w istniejącej komorze przepompowni ścieków, która po przebudowie będzie pełnić rolę studni rewizyjnej przepływowej. W tym celu zasypać dno komory do rzędnej napływu ścieków, wyrobić kinetę kątową, wprowadzić do studni napływ ścieków z głównego kolektora dz200 i przyłącza dz160 z budynku mieszkalnego, zdemontować płytę wierzchnią, dostosować wysokość komory z nową płytą pokrywową i włazem żeliwnym do rzędnej terenu,
3) posadowienie nowej komory przepompowni ścieków dn1,5 m w nowym miejscu wraz z szafką sterującą,
4) montaż armatury przepompowni,
5) budowa odcinka sieci grawitacyjnej PVC 0,20 o dł. 10 m,
6) budowa odcinka sieci tłocznej PE90 o dł. 11 m,
7) wydłużenie odcinka kabla energetycznego do nowego miejsca posadowienia szafki automatyki,
8) wykonanie ogrodzenia z siatki stalowej wraz z bramą wjazdową,
9) rozruch przepompowni ścieków,
10) Włączenie przepompowni ścieków do systemu wizualizacji.
11) uporządkować teren po robotach budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45317100-3 - Instalowanie elektrycznych urządzeń pompowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnił postepowanie o udzielenie zamówienia z uwagi na fakt, iż najkorzystniejsza oferta przekraczała kwotę, jaką zamawiający przeznaczył na realizację zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242662,67 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-11-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |