Świadczenie usług przy zimowym utrzymaniu dróg powiatowych w sezonie zimowego utrzymania 2023/2024 z podziałem na zadania
POWIAT ROPCZYCKO-SĘDZISZOWSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00523254
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-30 09:20
- Lokalizacja
- Ropczyce, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8181463043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
4 przyznane
MARIAN BIENIEKBłędowa Zgłobieńska, PL
69 660 PLNMARIAN BIENIEKBłędowa Zgłobieńska, PL
99 360 PLNMARCIN KOSYDARRopczyce, PL
99 360 PLNGRAŻYNA MADEJAMała 87, PL
86 400 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.