Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na obiektach Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" S.A.

Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach „Radio Kielce” SA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00523497
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00523497/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2023-11-30 10:11
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c866c2df-6d90-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6570235795
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Słoneczne moduły fotoelektryczneInstalacje słoneczneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

FOTOCONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKliece, PL · lot 0
205 410 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00523497 z dnia 2023-11-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na obiektach Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" S.A.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Kielcach „Radio Kielce” SA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290396875

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radiowa 4

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-317

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@radio.kielce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.radio.kielce.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radiokielce.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na obiektach Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" S.A.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c866c2df-6d90-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00523497

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00449269

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RK-09/2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia stanowi; Zaprojektowanie, dostawa, montaż i uruchomienie instalacji fotowoltaicznych na obiektach Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach "Radio Kielce" S.A. – 2 zestawy, w systemie zaprojektuj i zbuduj.
Instalacja fotowoltaiczna powstać ma na terenie Radia Kielce. Przewiduje się umieszczenie instalacji PV o mocy nie mniejszej niż 49,6 kWp, nie większej niż 50 kWp na dachach budynków znajdujących się na terenie Radia Kielce.
Szczegółowy opis przedmiotu zawarto w zał. Nr 1 do niniejszej specyfikacji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09331200-0 - Słoneczne moduły fotoelektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

09332000-5 - Instalacje słoneczne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 8

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 205410 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242687,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 205410 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Fotoconcept sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592031251

7.3.3) Ulica: Karola Olszewskiego

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-663

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Ocena stanu technicznego stropów

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 205410 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-12-22
2023-11-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy