Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy i miasta Ozimek
GMINA OZIMEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00523555
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-11-30 10:22
- Lokalizacja
- Ozimek, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9910325175
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
10 przyznanych
GRZEGORZ KARAŚAntoniów, PL
49 680 PLNGRZEGORZ KARAŚAntoniów, PL
49 680 PLNMIROSŁAW MATERAKSchodnia, PL
123 752,88 PLNMIROSŁAW MATERAKSchodnia, PL
63 540,72 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAntoniów, PL
60 112,8 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAntoniów, PL
72 036 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAntoniów, PL
57 504,6 PLNPRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAntoniów, PL
28 938,6 PLNARTUR BRONDERDylaki, PL
91 411,2 PLNMIROSŁAW MATERAKSchodnia, PL
44 562,96 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.