Modernizacja sal konferencyjnych na potrzeby utworzenia Sali edukacyjnej w Leśnym Banku Genów Kostrzyca
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Leśny Bank Genów Kostrzyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00524225
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00524225/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-30 12:12
- Lokalizacja
- Miłków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3df75940-68ba-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 6111119546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00524225 z dnia 2023-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sal konferencyjnych na potrzeby utworzenia Sali edukacyjnej w Leśnym Banku Genów Kostrzyca
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Leśny Bank Genów Kostrzyca
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Administracyjno-Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230296241
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miłków
1.5.2.) Miejscowość: Miłków
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-535
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757131048
1.5.8.) Numer faksu: 757131754
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@lbg.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lbg.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3df75940-68ba-11ee-a60c-9ec5599dddc11.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sal konferencyjnych na potrzeby utworzenia Sali edukacyjnej w Leśnym Banku Genów Kostrzyca2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3df75940-68ba-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00524225
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00217082/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Adaptacja sali konferencyjnej na sale edukacyjną
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00442592
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.270.1.16.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 767235,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji dwóch sal konferencyjnych na salę edukacyjną na terenie siedziby Zamawiającego tj. w Leśnym Banku Genów Kostrzyca.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi:
1) Projekt wykonawczy – załącznik nr 1A do SWZ;
2) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót – załącznik nr 1B do SWZ;
3) Przedmiar robót – załącznik nr 1C do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45431000-7 - Kładzenie płytek
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający w dniu 17.11.2023 r. dokonał wyboru najkorzystniejszej oferty w prowadzonym postępowaniu, wybierając Wykonawcę Kapibara Sp. z o.o. Sp. k.,ul. Floriana 7, 44-190 Knurów. Oferta w/w Wykonawcy otrzymała 100 pkt w kryteriach oceny ofert. Zamawiający w ustawowym terminie zapytał Wykonawcę o wskazanie osoby upoważnionej do podpisania umowy oraz o wskazanie podwykonawcy, jeśli zamierza realizować zamówienie publicznego przy jego współudziale. Zamawiający kilka razy zwracał się do Wykonawcy z prośbą o informacje potrzebne do zawarcia ważnej umowy. Wykonawca unikał odpowiedzi i dopiero w dniu 29.11.2023 r. poinformował Zamawiającego, że rezygnuje z podpisania umowy.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż Wykonawca uchylił się od podpisania umowy.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1171004,12 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1379000,00 PLN
| 2023-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |