„Remont drogi gminnej nr 080405C relacji Kruszyny - Zgniłobłoty, gm. Bobrowo od km 0+000 do km 4+330”.

GMINA BOBROWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00524584
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00524584/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-11-30 13:15
Lokalizacja
Bobrowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c067d1ad-68e6-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
8741683605
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

EMULEX KALINOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStargard, PL · lot 0
1 101 148,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00524584 z dnia 2023-11-30

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej nr 080405C relacji
Kruszyny - Zgniłobłoty, gm. Bobrowo od km 0+000 do km 4+330”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BOBROWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118388

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 27

1.5.2.) Miejscowość: Bobrowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-327

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 564913350

1.5.8.) Numer faksu: 564951810

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bobrowo.orh

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bobrowo.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c067d1ad-68e6-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi gminnej nr 080405C relacji
Kruszyny - Zgniłobłoty, gm. Bobrowo od km 0+000 do km 4+330”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c067d1ad-68e6-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00524584

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-30

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045655/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont drogi gminnej nr 080405Crelacji Kruszyny-Zgniłobłoty

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00442988

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OCW.271.6.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 895242,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest: Remont drogi gminnej nr 080405C relacji Kruszyny - Zgniłobłoty, gm. Bobrowo od km 0+000 do km 4+330”,na dz. nr 192 – obręb 0012 Kruszyny Duże i 92/1 – obręb 0021 Zgniłobłoty gmina Bobrowo, zwane dalej „robotami budowlanymi”.
2.Zadanie inwestycyjne dofinansowane jest ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 10 do SWZ.
4. Zakres robót budowlanych prowadzonych w ramach niniejszej inwestycji obejmuje. - rozbudowę drogi – na długości jezdni 4 330,00 m poprzez dwukrotne powierzchniowe utrwalenie istniejącej nawierzchni jezdni i zjazdów z mieszanki mineralno – asfaltowej ;
- szerokość jezdni 5 m ;
- wykonanie poboczy z kruszywa łamanego o szer. 0,75 m;
- ścinka gruntu na poboczach,
- oznakowanie pionowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1101148,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1367101,21 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1101148,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EMULEX KALINOWSKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320812227

7.3.3) Ulica: ul. Czesława Tańskiego 16

7.3.4) Miejscowość: Stargard

7.3.5) Kod pocztowy: 73-102

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1101148,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-07-24

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-11-30 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane