Modernizacja dachu budynku hali sportowej przy Zespole Szkół w Barczewie ul. Północna 14 w Barczewie
Miejski Zespół Oświaty i Zdrowia w Barczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00524820
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00524820/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-11-30 13:50
- Lokalizacja
- Barczewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-48466a4c-6f13-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 7392791418
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00524820 z dnia 2023-11-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja dachu budynku hali sportowej przy Zespole Szkół w Barczewie ul. Północna 14 w Barczewie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zespół Oświaty i Zdrowia w Barczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510409059
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Ratuszowy 1
1.5.2.) Miejscowość: Barczewo
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-010
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 895148346
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dyrektor-mzoiz@barczewo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mzoizbarczewo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
usługa administracyjno-gospodarcza i finasowo-księgowa jednostek oświatowych funkcjonujących na terenie gminy Barczewo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja dachu budynku hali sportowej przy Zespole Szkół w Barczewie ul. Północna 14 w Barczewie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-48466a4c-6f13-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00524820
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-11-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00430941/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 MZOIZ343.1.2023
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00453921
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MZOIZ343.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 227642,28 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA
Przedmiot zamówienia obejmuje zadanie pn.:„ Modernizacja dachu hali sportowej przy Zespole Szkół w Barczewie”
Zakres prac obejmuje:
• Demontaż pofałdowanej papy i uzupełnienie papy termozgrzewalnej – około 30 m2
• Montaż łat i kontr łat ( zaimpregnowanych) wraz z uszczelnieniem kitem dekarskim pod gwoździe – około 1 312,00 m2
• Pokrycie dachu blachą trapezową powlekaną, profil T35 przy rozstawie łat do 50 cm- około 1312,00 mb
• Montaż obróbek blacharskich z gotowych elementów – pas nadrynnowy z blachy powlekanej ( szer. do 25 cm w rozwinięciu) – około 22,00 m2
• Montaż obróbek blacharskich z gotowych elementów prefabrykowanych ( pasów przyściennych, końcowych do 25 cm w rozwinięciu) – blacha powlekana – 16,5 m2
• Montaż obróbek blacharskich z gotowych elementów prefabrykowanych z blachy powlekanej ( kalenica szer. do 50 cm w rozwinięciu) - około 22,00 m2
• Wymiana rynien średnicy 15 cm ( blacha cynowo- tytanowa) – Okło 88 mb
• Wymiana rur spustowych średnicy 12cm ( blacha cynowo- tytanowa gr. 0,55 mm) – około 50 mb
• Zamontowanie wywietrzaków dachowych ( systemowych z blachy)- 10 szt.
• Zdemontowanie gzymsu ( drewnianego) i zamontowanie nowego gzymsu ( konstrukcja drewnianej)
• modernizacja instalacji odgromowej na powierzchni dachu ( zgodnie z wykonywanymi pracami)
• wykonanie pomiarów instalacji odgromowej
W załączeniu jako element pomocniczy zamawiający dołącza przedmiar robót. Do oferty należy złożyć kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261400-8 - Pokrywanie
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 280000 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553500 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 280000 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Andrzej Suliński
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7390103704
7.3.4) Miejscowość: Ramsowo 12A
7.3.5) Kod pocztowy: 11-010
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 280000 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-31| 2023-11-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |