„Remont drogi gminnej nr 104027P ul. Sikorskiego położonej w miejscowości Zakrzewo”

Gmina Zakrzewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00526130
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00526130/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-01 09:21
Lokalizacja
Zakrzewo, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2e4fad07-77ba-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7671609418
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

POL-DRÓG SPÓŁKA AKCYJNADrawsko Pomorskie, PL · lot 0
283 726,86 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00526130 z dnia 2023-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont drogi gminnej nr 104027P ul. Sikorskiego położonej w miejscowości Zakrzewo”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 570791402

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Kujańska

1.5.2.) Miejscowość: Zakrzewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 77-424

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zakrzewo.org.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zakrzewo.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/zakrzewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Remont drogi gminnej nr 104027P ul. Sikorskiego położonej w miejscowości Zakrzewo”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2e4fad07-77ba-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00526130

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011039/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont drogi gminnej nr 104027P ul. Sikorskiego położonej w miejscowości Zakrzewo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00469934

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IPZ.271.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 104027P ul. Sikorskiego położonej w miejscowości Zakrzewo (województwo wielkopolskie, powiat złotowski, gmina Zakrzewo, obręb ewidencyjny 0040 – Zakrzewo, działki o numerach: 2/4, 771/1, 863/1, 890). Przedmiotowa droga gminna stanowi dojazd do zabudowań jednorodzinnych od drogi powiatowej nr 1032P. Droga posiada nawierzchnię z betonu asfaltowego o szerokości ok. 3,5 m. W miejscu istniejących nawierzchni występują liczne elementy infrastruktury technicznej zgodnie z projektem zagospodarowania terenu stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Początek projektowanej drogi przyjęto w km 0+000,00, natomiast koniec w km 0+173. Łączna długość odcinka wynosi 173,00 m. Remont drogi gminnej ma na celu wykonanie nowej nawierzchni jezdni i zjazdów z dowiązaniem
się do istniejących punktów stałych przy prywatnych posesjach. Nawierzchnię drogi zaprojektowano z betonu asfaltowego SMA8 o szerokości 3,50 m ze spadkiem poprzecznym dwustronnym wynoszącym 2%. Nawierzchnię drogi oraz zjazdów zaprojektowano uwzględniając powierzchniowe odprowadzenie wody opadowej na teren w granicach działek inwestycyjnych.
2. Zakres robót obejmuje:
1) roboty ziemne,
2) remont drogi,
3) roboty wykończeniowe.
3. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 7 do SWZ, na który składa się dokumentacja projektowa, przedmiar robót, specyfikacja technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych stanowiących integralną część SWZ oraz we wzorze umowy, który stanowi załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 283726,86 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389189,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 283726,86 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330917763

7.3.3) Ulica: ul. Podmiejska 2

7.3.4) Miejscowość: Drawsko Pomorskie

7.3.5) Kod pocztowy: 75-500

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 283726,86 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Wynagrodzenie jest współfinansowane ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.
2023-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane