„KONSERWACJA DRÓG LEŚNYCH O NAWIERZCHNI GRUNTOWEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA STARACHOWICE”

Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00526331
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00526331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-01 10:06
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a457a31-f934-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
6640006061
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00526331 z dnia 2023-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„KONSERWACJA DRÓG LEŚNYCH O NAWIERZCHNI GRUNTOWEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA STARACHOWICE”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Starachowice

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290020101

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rotmistrza Witolda Pileckiego 14 d

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starachowice@radom.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starachowice.radom.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_starachowice

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„KONSERWACJA DRÓG LEŚNYCH O NAWIERZCHNI GRUNTOWEJ NA TERENIE NADLEŚNICTWA STARACHOWICE”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a457a31-f934-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00526331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00258740/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Remonty i konserwacje dróg.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00235588/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.1.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 358679,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest konserwacja dróg leśnych o nawierzchni gruntowej na terenie Nadleśnictwa Starachowice. Konserwacja dotyczy odcinków dróg o różnej długości zgodnie z tabelą poniżej znajdujących się w różnych lokalizacjach. Odcinki zlokalizowane są na terenie leśnictw: Zawały, Lubienia, Klepacze, Majówka, Bugaj, Gadka w Nadleśnictwie Starachowice w lokalizacjach przedstawionych na mapie Nadleśnictwa Starachowice, stanowiącej załącznik nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: 3) cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 549705,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 549705,45 PLN

2023-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane