Dowożenie gorących posiłków dla uczniów szkół w roku 2024
CENTRUM USŁUG WSPÓLNYCH W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00527049
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-01 12:08
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9542223043
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi dostarczania posiłków do szkół
Wykonawcy
10 przyznanych
ANDRZEJ WŁODARSKIKATOWICE, PL
15 440 PLNANDRZEJ WŁODARSKIKATOWICE, PL
32 810 PLNSUNALUMINIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
30 880 PLNMAREK MASNYKATOWICE, PL
35 512 PLNSUNALUMINIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
30 880 PLNMAREK MASNYKATOWICE, PL
57 900 PLNANDRZEJ WŁODARSKIKATOWICE, PL
15 440 PLNANDRZEJ WŁODARSKIKATOWICE, PL
19 300 PLNSUNALUMINIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
32 480 PLNSUNALUMINIUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRybnik, PL
30 880 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.