REMONT KOMUNIKACJI OGÓLNEJ ODDZIAŁU KLINIKI CHORÓB TROPIKALNYCH, PASOŻYTNICZYCH I WEWNĘTRZNYCH

Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00111301
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00111301/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-02-19 12:27
Lokalizacja
Gdynia, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ccec5f60-7649-40d2-a563-1abb6271be3d
Identyfikator
5862111467
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieInstalowanie wyrobów metalowychRoboty malarskie i szklarskieInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowychInstalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowychInstalacyjne roboty elektrotechniczneInstalacje zasilania elektrycznegoInstalacje niskiego napięcia

Wykonawcy

1 przyznane

DANIEL WICZLINGKartuzy, PL · lot 0
592 338,48 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00111301 z dnia 2025-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT KOMUNIKACJI OGÓLNEJ ODDZIAŁU KLINIKI CHORÓB TROPIKALNYCH, PASOŻYTNICZYCH I WEWNĘTRZNYCH

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192953946

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Powstania Styczniowego 9b

1.5.2.) Miejscowość: Gdynia

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-519

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@ucmmit.gdynia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ucmmit.gdynia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1033819

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

REMONT KOMUNIKACJI OGÓLNEJ ODDZIAŁU KLINIKI CHORÓB TROPIKALNYCH, PASOŻYTNICZYCH I WEWNĘTRZNYCH

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ccec5f60-7649-40d2-a563-1abb6271be3d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00111301

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00037852/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Remont komunikacji ogólnej oddziału Kliniki Chorób Tropikalnych, Pasożytniczych i Wewnętrznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00012240

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.282.25.2024.TP-fn

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest REMONT KOMUNIKACJI OGÓLNEJ ODDZIAŁU KLINIKI CHORÓB TROPIKALNYCH, PASOŻYTNICZYCH I WEWNĘTRZNYCH.
2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi dokumentacja projektowa obejmująca:
1) PROJEKT BUDOWLANY - zał. nr 1 do wzoru umowy,
2) SPECYFIKACJE TECHNICZNE WYKONANIA I ODBIORU ROBÓT BUDOWLANYCH:
 BRANŻA BUDOWLANA,
 BRANŻA ELEKTRYCZNA
zał. nr 2 do wzoru umowy
3) PRZEDMIARY ROBÓT:
 Roboty budowlane
 Roboty elektryczne
 Okablowanie systemu SSP
zał. nr 3 do wzoru umowy
stanowi integralną cześć umowy.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4. Zamawiający wymaga udzielenia minimalnej 36 miesięcznej rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia, przy czym wykonawca może zaoferować dłuższy okres rękojmi, jednak nie dłuższy niż 72 miesiące. Niezależnie od rękojmi wykonany przedmiot zamówienia objęty jest takim samym okresem gwarancji. Szczegóły dotyczące rękojmi i gwarancji zawarte są we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
5. Zamawiający zaleca, aby Wykonawca dokonał wizji lokalnej miejsca prac, celem uzyskania informacji, które mogą być konieczne do przygotowania oferty oraz do zawarcia umowy i wykonania zamówienia. Koszty dokonania wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Termin wizji należy uzgodnić z Zamawiającym: dzp@ucmmit.gdynia.pl.
6. Jeżeli w opisie przedmiotu zamówienia odniesiono się do jakichkolwiek norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 Pzp – należy przyjąć, że odniesieniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”, co oznacza, że zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a nazwy własne są użyte jedynie w celu sprecyzowania wymagań jakościowych, technicznych i technologicznych Zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.
7. Miejscem realizacji zamówienia jest: siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b, 81-519 Gdynia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 592338,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 854850,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 592338,48 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych IMPERIUM Daniel Wiczling

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5891787492

7.3.3) Ulica: Nowe Osiedle 12/2a

7.3.4) Miejscowość: Kartuzy

7.3.5) Kod pocztowy: 83-300

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 592338,48 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2025-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane