„Zakup i dostawa samochodu dla PCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach projektu pn. „Rodzina w Centrum””

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00111303
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00111303/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-02-19 12:27
Lokalizacja
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-51ca9c92-8ede-4faf-aeba-d67fbfa71221
Identyfikator
6611999846
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

MinibusyPojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00111303 z dnia 2025-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Zakup i dostawa samochodu dla PCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach projektu pn. „Rodzina w Centrum””

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W OSTROWCU ŚWIĘTOKRZYSKIM

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291074406

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Świętokrzyska 22

1.5.2.) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-400

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@pcpr.ostrowiec.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pcpr.ostrowiec.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-51ca9c92-8ede-4faf-aeba-d67fbfa71221

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Zakup i dostawa samochodu dla PCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim w ramach projektu pn. „Rodzina w Centrum””

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51ca9c92-8ede-4faf-aeba-d67fbfa71221

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00111303

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00090970/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup samochodu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane w ramach projektu: „Rodzina w Centrum” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00095652

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PR.081.4.1.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 204634,15 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa samochodu do PCPR w Ostrowcu Świętokrzyskim
w ramach projektu „Rodzina w Centrum” przystosowanego do przewozu osoby na wózku inwalidzkim.

Specyfikacja techniczna – samochód min. 8 osobowy, z napędem spalinowym, diesel.

Zamawiający wymaga, aby oferowany samochód:
Był fabrycznie nowy, niezarejestrowany, nieużywany, nie poddany jakimkolwiek naprawom, pochodzący
z produkcji z 2024 lub 2025 roku, pełnowartościowy, kompletny, wolny od wad, w tym wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, a ponadto spełniający wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych w tym wynikające z ustawy Prawo o ruchu drogowym i przepisów wykonawczych.
Nie może być obciążony prawem obligacyjnym ani rzeczowym na rzecz osób lub podmiotów trzecich, nie toczy się wobec niego postępowanie egzekucyjne, sądowe, ani przed jakimkolwiek organem orzekającym oraz nie jest przedmiotem zabezpieczenia.
Spełniał wymagania normy emisji spalin min. EURO 6.
Był przystosowany do eksploatacji całorocznej w warunkach atmosferycznych stref klimatycznych odpowiadających obszarowi UE.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (dalej SOPZ) stanowi załącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34114400-3 - Minibusy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Wypełniając zobowiązania wynikające z postanowień art. 255 p.z.p. Zamawiający informuje, że
w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego nie złożono żadnej oferty, dlatego też stosownie do zapisów art. 255 pkt. 1 p.z.p. postępowanie unieważniono.
2025-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy