Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2151K w miejscowości Garlica Murowana

ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00527438
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00527438/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-01 13:14
Lokalizacja
Batowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-63657b6b-6996-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
6772084980
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneUsługi wycinania drzewRoboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówBudowa nasypówRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacjiInstalowanie znaków drogowychRoboty w zakresie kopania rowówRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

Wykonawcy

1 przyznane

AG SYSTEM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
1 790 332,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00527438 z dnia 2023-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2151K w miejscowości Garlica Murowana

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351579270

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Karola Wojtyły 106

1.5.2.) Miejscowość: Batowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-086

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdpk.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdpk.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-63657b6b-6996-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


drogownictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2151K w miejscowości Garlica Murowana

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-63657b6b-6996-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00527438

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00443882

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/261/65/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: „Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 2151K w m. Zielonki, Garlica Murowana”.
2. Zakres robót obejmuje przebudowę drogi powiatowej nr 2151K w km od 0+401,56 do 0+642,03 w miejscowości Zielonki i Garlica Murowana w zakresie:
a) Przebudowy jezdni drogi powiatowej z betonu asfaltowego wraz z wykonaniem wymaganych poszerzeń na łukach na odcinku od km 0+401,56 do 0+642,03.
b) Budowy chodnika wzdłuż jezdni drogi powiatowej o szerokości 2m z kostki brukowej betonowej.
c) Budowy odwodnienia drogi powiatowej w postaci kanalizacji deszczowej z odprowadzeniem wód projektowanym wylotem do cieku Garliczka.
d) Budowy betonowych ścieków prefabrykowanych oraz drenażu.
e) Budowy palisady z elementów prefabrykowanych.
f) Przebudowy i budowy zjazdów do nieruchomości.
g) Przebudowy dojść do posesji.
h) Wycinki kolidującej zieleni.
i) Regulacji pionowej (skrzynek ulicznych, zasuw, studni, urządzeń na sieciach podziemnych)
j) Robót rozbiórkowych konieczne do realizacji inwestycji.
3. W ramach zadania należy prolongować wszystkie warunki, uzgodnienia niezbędne do realizacji ww. zadania. Koszty związane z prolongowaniem warunków, uzgodnień ponosi Wykonawca.
4. Szczegółowy zakres robót i sposób ich wykonania został określony w załączonej dokumentacji projektowej jak również w Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót (ST).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45243510-0 - Budowa nasypów

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45255600-5 - Roboty w zakresie kładzenia rur w kanalizacji

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

45112100-6 - Roboty w zakresie kopania rowów

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1790332,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1790332,65 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1790332,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AG SYSTEM SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 120295896

7.3.3) Ulica: UL. SENATORSKA 15

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-106

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1790332,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane