„Budowa zaplecza kontenerowego boiska sportowego”

Gmina Jabłonna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00527581
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00527581/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-01 13:33
Lokalizacja
Jabłonna-Majątek, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06fbf630-83bc-11ee-9aa3-96d3b4440790
Identyfikator
7132892826
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00527581 z dnia 2023-12-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa zaplecza kontenerowego boiska sportowego”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jabłonna

1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Jabłonna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019773

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jabłonna-Majatek 22

1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna-Majątek

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-114

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.lubelskie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugjablonna.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-06fbf630-83bc-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa zaplecza kontenerowego boiska sportowego”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06fbf630-83bc-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00527581

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00058237/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.12 Budowa zaplecza kontenerowego boiska sportowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt pn. „Rozwój infrastruktury boiska sportowego w m. Piotrków Pierwszy w celu budowy infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej na terenie gminy Jabłonna” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00495863

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IRO.271.55.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288467,58 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania: „Budowa zaplecza kontenerowego boiska sportowego”. Inwestycja obejmuje rozbiórkę istniejącego budynku zaplecza boiska i budowa, na jego miejscu, zaplecza kontenerowego zlokalizowanego na działce nr ew. 3017/3 obręb Piotrków Pierwszy, gmina Jabłonna.

1. Zakres robót obejmuje:
• wykonanie robót zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową przez Starostwo Powiatowe, szczegółowymi specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej oraz zasadami i warunkami bhp.
• dostawę i montaż kontenerów,
• rozbiórkę obiektu oraz istniejącego utwardzenia i wykonanie nowego utwardzenia terenu
z drogowych płyt betonowych pod projektowanym budynkiem z kontenerów,
• utwardzenie terenu przeznaczonego do ustawienia pojemników na odpady stałe,
• wykonanie utwardzeń wokół budynku wraz ze schodami terenowymi przy głównym wejściu,
• wykonanie utwardzonego dojścia do budynku zaplecza kontenerowego,
• podłączenie projektowanego budynku do istniejącej zewnętrznej instalacji kanalizacji sanitarnej ze zbiornikiem szczelnym,
• wykonanie zjazdu publicznego z drogi gminnej (dz. nr 3026/3) na działkę nr 3017/3,
• wykonanie zewnętrznej instalacji wodociągowej od istniejącej studni wodomierzowej do budynku,
• wykonanie zewnętrznej instalacji nN i WLZ,
• wykonanie przyłącza energetycznego od istniejącej sieci do złącza kablowego w ogrodzeniu,
• prowadzenia dzienników budowy i wykonywanie obmiarów ilości zrealizowanych robót,
• zapewnienie obsługi geodezyjnej prowadzonych robót,
• przygotowanie rozliczenia końcowego i sporządzenie 1 egz. operatu kolaudacyjnego w formie papierowej oraz w wersji elektronicznej (pdf), który ma zawierać: umowę, ofertę, umowy z ewentualnymi podwykonawcami i dalszymi podwykonawcami, harmonogram, tabele elementów rozliczeniowych, polisę ubezpieczeniową, protokół przekazania terenu budowy, protokoły odbioru robót zanikających, badania materiałów, recepty, wyniki pomiarów: wyniki badań laboratoryjnych, deklaracje zgodności materiałów, aprobaty, sprawozdanie techniczne Wykonawcy, geodezyjną inwentaryzację powykonawczą w formacie gis/cad i wersji papierowej (w ilości 3egz.) dziennik budowy, dokumentacja powykonawcza (oddzielnie dla każdego zadania) do złożenia zawiadomienia o zakończeniu robót budowlanych w nadzorze budowlanym (w ilości 2egz.), karty gwarancyjne, potwierdzenie zakończenia odbioru robót, oświadczenie uprawnionego kierownika budowy o wykonaniu zadania zgodnie z przepisami oraz niezbędne dokumenty do przekazania obiektu do użytkowania,
• uporządkowanie terenu budowy i terenów przyległych (stwierdzone przez kierownika budowy wpisem do dziennika budowy i potwierdzone przez Inspektora Nadzoru),
• przekazanie zrealizowanych robót Zamawiającemu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45212000-6 - Roboty budowlane w zakresie budowy wypoczynkowych, sportowych, kulturalnych, hotelowych i restauracyjnych obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający informuje o unieważnieniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w oparciu o art. 255 pkt. 6 ustawy Prawo zamówień publicznych, zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.

Załączona do SWZ dokumentacja techniczna zawiera wiele nieścisłości oraz sprzecznych informacji, które w ocenie Zamawiającego mają wpływ na zachowanie zasady konkurencyjności oraz porównywalność ofert. Zamawiający uznał, że nieścisłości w przedstawionej potencjalnym oferentom dokumentacji technicznej stanowią niemożliwą do usunięcia na tym etapie postępowania wadą postępowania, w związku z czym postępowanie należy unieważnić.
2023-12-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane