Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Krapkowickiego przy wykorzystaniu sprzętu i materiałów Wykonawcy.
POWIAT KRAPKOWICKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00527850
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-01 14:14
- Lokalizacja
- Krapkowice, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 1990111672
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
3 przyznane
Marek KallaKrępna, PL
216 540 PLNMarek KallaKrępna, PL
216 540 PLNANDRZEJ WROŻAŻużela, PL
232 200 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.