usługa nadzoru autorskiego nad systemem INFINITT PACS, zakupu 10 licencji Ulite wraz z usługą Press Center oraz integracji PACS z systemem Endobase

Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00111367
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00111367/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-02-19 12:42
Lokalizacja
Tarnów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1abd3f57-56c4-4a1b-a19e-627e666c36cc
Identyfikator
8732713732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

Wykonawcy

1 przyznane

RESQMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
246 229,36 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00111367 z dnia 2025-02-19

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
usługa nadzoru autorskiego nad systemem INFINITT PACS, zakupu 10 licencji Ulite wraz z usługą Press Center oraz integracji PACS z systemem Endobase

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Szpital Wojewódzki im. Św. Łukasza SP ZOZ w Tarnowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850052740

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 178A

1.5.2.) Miejscowość: Tarnów

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kasia23@lukasz.med.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukasz.med.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

usługa nadzoru autorskiego nad systemem INFINITT PACS, zakupu 10 licencji Ulite wraz z usługą Press Center oraz integracji PACS z systemem Endobase

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1abd3f57-56c4-4a1b-a19e-627e666c36cc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00111367

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00078062/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.10 opieka serwisowa Infinitt/PACS

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00592008

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W TRYBIE ZAMÓWIENIA Z WOLNEJ RĘKI NA PODSTAWIE ART. 213 I 214 UST. 1 PKT. 1B) W ZWIĄZKU Z ART. 305 PKT. 1
Przedmiotem zamówienia jest:
Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa nadzoru autorskiego nad systemem INFINITT PACS, zakupu 10 licencji Ulite wraz z usługą Press Center oraz integracji PACS z systemem Endobase w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie.

Wykonawca ResQmed Sp. z o.o. z siedzibą ul. Narciarska 30/45, 31-579 Kraków jest jedynym i wyłącznym na terenie Polski reprezentantem oraz dystrybutorem firmy INFINITT Healthcare, producenta systemu INFINITT PACS. Jednocześnie firma ResQmed Sp. z o.o. na terenie Polski nie ma żadnego innego uprawnionego usługodawcy świadczącego usługi serwisowe oraz nadzoru autorskiego nad systemem INFINITT PACS.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 95/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

usługa nadzoru autorskiego nad systemem INFINITT PACS, zakupu 10 licencji Ulite wraz z usługą Press Center oraz integracji PACS z systemem Endobase w Szpitalu Wojewódzkim im. Św. Łukasza SPZOZ w Tarnowie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 35120000-1 - Systemy i urządzenia nadzoru i bezpieczeństwa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ResQmed Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1231193614,

7.3.3) Ulica: ul. Narciarska 30 lok. 45

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-579

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 246229,36 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-12-31
2025-02-19 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi