„Zakup i dostawę artykułów spożywczych na potrzeby SP ZOZ w Hajnówce”.
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00528164
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-01 15:19
- Lokalizacja
- Hajnówka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5431771354
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
MięsoProdukty mięsneRóżne produkty spożywczeWoda pitnaZioła i przyprawy korzenneProdukty mleczarskieRyby przetworzone i konserwowaneDróbJajaWarzywa mrożonePieczywoWarzywa, owoce i orzechyJabłkaZboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Wykonawcy
15 przyznanych
AL BA PODLASKIE CENTRUM MIĘSNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
65 090 PLNPOWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW "SPOŁEM" W BIAŁYMSTOKUBiałystok, PL
87 352,5 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
83 571,97 PLNMIROSŁAW POPOWHajnówka, PL
3501,81 PLNANNA SIEKIERKOWysokie Mazowieckie, PL
1872,8 PLN"DAMEX" MIERZWIŃSKI ŁUKASZ, MIERZWIŃSKI WOJCIECH SPÓŁKA JAWNAFasty, PL
22 642 PLNAL BA PODLASKIE CENTRUM MIĘSNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
22 642 PLNMIROSŁAW POPOWHajnówka, PL
20 655,9 PLNWŁODZIMIERZ GROCHULSKIBiałystok, PL
15 328,2 PLNBISONTES GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄHajnówka, PL
220 834 PLNMIROSŁAW POPOWHajnówka, PL
27 693 PLNMIROSŁAW POPOWHajnówka, PL
6825 PLNWIESŁAW LEONIUKSIEMIATYCZE, PL
8050 PLNWIESŁAW LEONIUKSIEMIATYCZE, PL
5670 PLNWIESŁAW LEONIUKSIEMIATYCZE, PL
56 700 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.