"Dostawa licencji/usług w ramach programów: Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES)”
UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00111407
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00111407/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-19 12:50
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-919b5c05-4124-49df-893b-98461c0f65e6
- Identyfikator
- 6761011948
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00111407 z dnia 2025-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Dostawa licencji/usług w ramach programów: Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTET PAPIESKI JANA PAWŁA II W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003871913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kanonicza 25
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 31-002
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@upjp2.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://upjp2.edu.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.upjp2.edu.pl/zamowienia-publiczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Dostawa licencji/usług w ramach programów: Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-919b5c05-4124-49df-893b-98461c0f65e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00111407
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00106813
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.237.25 - 02
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest dostawa licencji/usług w ramach programów: Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES)” w tym:
• Licencji subskrypcyjnych na oprogramowanie Microsoft 365 w planie A3 w liczbie 140 sztuk,
• Licencji subskrypcyjnych na oprogramowanie Microsoft 365 w planie A5 w liczbie 15 sztuk,
wraz z bezpłatną benefitową licencją dla wszystkich studentów (min 6 tyś sztuk)
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający parametry i wymagania techniczno-funkcjonalne, bądź ich maksymalne lub minimalne zakresy lub inne niezbędne cechy, zawiera Załącznik A do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący integralną część SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania
72253200-5 - Usługi w zakresie wsparcia systemu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W związku z informacją pozyskaną w trakcie postępowania, że istnieje wymóg przystąpienia do programu EES w postaci zakupienia licencji dla wszystkich pracowników (tj. ponad 400 zamiast 150 szt.), konsekwencją jest to, że Uczelnia musiałaby zasadniczo zmodyfikować warunki postępowania:• w przypadku decyzji o zwiększeniu ilości licencji wymagane jest procedowanie wewnętrzne dotyczące budżetu Uczelni
• w przypadku zmiany programu, z którego pozyskiwana są licencje, wymagane byłyby znaczące zmiany w SWZ/OPZ
W obydwu przypadkach nie jest możliwa szybka zmiana warunków postępowania, więc celem zachowania staranności wprowadzania zmian, dlatego też Zamawiający zmuszony jest je unieważnić. Jednocześnie Zamawiający informuje, że postępowanie zostanie uruchomione ponownie po wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości.
| 2025-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |