Dostawa leków – POWTÓRZENIE w podziale na zadania
Powiatowe Centrum Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Braniewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00528405
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-03 11:48
- Lokalizacja
- Braniewo, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5821589781
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty farmaceutyczne
Wykonawcy
3 przyznane
'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
35 549,89 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
35 549,89 PLN'ASCLEPIOS' SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
35 549,89 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.