Wymiana ogrodzenia o długości 543,4 mb przy Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy, znajdującego się przy DK nr 8
DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00528539
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00528539/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-04 07:59
- Lokalizacja
- Opolnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f6779cfe-749f-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 8871021989
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00528539 z dnia 2023-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana ogrodzenia o długości 543,4 mb przy Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy, znajdującego się przy DK nr 8
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 891080291
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 58
1.5.2.) Miejscowość: Opolnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 57-256
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dpsopolnica@op.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.dpsopolnica.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f6779cfe-749f-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana ogrodzenia o długości 543,4 mb przy Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy, znajdującego się przy DK nr 82.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f6779cfe-749f-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00528539
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00066128/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wymiana ogrodzenia o długości 543,4 mb przy Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy, znajdującego się przy DK nr 8
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00465495
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DPS.FK.261.6.2023.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana istniejącego ogrodzenia o długości 543,4 mb przy Domu Pomocy Społecznej w Opolnicy usytuowanego przy DK nr 8.
2. Zakres świadczenia Wykonawcy obejmuje wykonanie robót budowlanych w szczególności:
1) Rozbiórkę ogrodzenia z wypełnieniem prętami skośnymi co 10 cm wysokości 1,5m w ramach n stalowych słupkach z ceownika 65x 45x 6mm o rozstawie 200 cm obsadzonych w gniazdach z kamienia i czapki betonowej R= 0,40- ogrodzenie w stronę Kłodzka 214m, ogrodzenie przy parkingu 53,40 m, ogrodzenie w stronę Barda 276m.
2) Transport złomu samochodem skrzyniowym z załadunkiem i wyładunkiem ręcznym na odległość 5km+ 5km
3) Rozbiórkę cokołu murowanego z kamienia: rozebranie czapy ogrodzenia z betonu żwirowego o grubości do 5 cm (3,56m³)
4) Rozebranie murów z kamienia o grubości 30-40 cm na zaprawie cementowej powyżej terenu ( 13,77 m³) – transport gruzu z terenu rozbiórki przy ręcznym załadunku i wyładunku ciągnikiem kołowym z przyczepą na odległość do 10 km
5) Wywóz gruzu poza teren budowy ( 6,88 m³)
6) Obsługa geodezyjna – geodezyjne wznowienie granic trasy wymiana ogrodzenia
7) Posadowienie ogrodzenia panelowego udostępnionego przez Zamawiającego
a) przęsło 250x1400 RAL 7016 antracyt, profil pionowy 15x15, profil poziomy 25x215 zakończenie grot na słupkach z kształtowników stalowych profil 60x40x2/H/2200 o rozstawie 2,5m i podmurówką typu C płyta pełna betonowa 200mm wibrowana ( 543,40mb),
b) zastrzały 40x60x2 słupków ogrodzenia przy skarpach- słupki h=100 w gruncie osadzone w betonie + zastrzały I= 200 (40 szt)
8) Uporządkowanie terenu przy ogrodzeniu:
a) ręczne przekopanie gleby na terenie płaskim w gruncie kat. III zadarnionym ( ogrodzenie w stronę Kłodzka 128,4m², ogrodzenie przy parkingu 16,02 m², ogrodzenie w stronę Barda 165,6m²)
b) rozścielenie ziemi urodzajnej ręcznie z transportem: taczkami na terenie płaskim ( 15,5m³) wykonanie trawników dywanowych siewem na gruncie kat. I-II z nawożeniem ( 312,02 m²)
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres robót określone zostały w przedmiarze robót oraz opinii Konserwatora Zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153135,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462400,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206019,29 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KALFAS FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA Mariusz Kalfas
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 020451460
7.3.3) Ulica: Zamkowa 5 lok. 5
7.3.4) Miejscowość: Kamieniec Ząbkowicki
7.3.5) Kod pocztowy: 57-230
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-27
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206019,29 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-20| 2023-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |