„Przebudowa drogi leśnej nr 39 Kamera nr. inw.220/559”

Nadleśnictwo Stary Sącz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00529989
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00529989/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-12-04 13:07
Lokalizacja
Stary Sącz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e7c54270-7489-11ee-a60c-9ec5599dddc1
Identyfikator
7340018296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni drógFundamentowanie drógRoboty odwadniające

Wykonawcy

1 przyznane

JAN GIEMZIKSłopnice, PL · lot 0
438 447,34 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00529989 z dnia 2023-12-04

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa drogi leśnej nr 39 Kamera nr. inw.220/559”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Stary Sącz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350545642

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Magazynowa 5

1.5.2.) Miejscowość: Stary Sącz

1.5.3.) Kod pocztowy: 33-340

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18 4460991

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starysacz@krakow.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://starysacz.krakow.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_starysacz/proceedings

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Przebudowa drogi leśnej nr 39 Kamera nr. inw.220/559”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7c54270-7489-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00529989

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-04

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00455452/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa drogi leśnej Kamera 220/559

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00464853

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.20.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 279181,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia podstawowego jest przebudowa drogi leśnej nr 39 Kamera nr.inw 220/559 w leśnictwie Przyszowa położonej w miejscowości Długołęka Świerkla w gminie Podegrodzie zgodnie z dokumentacją techniczną oraz Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWIORB) stanowiąc załącznik nr 8 do SWZ obejmujący swym zakresem: przebudowę drogi leśnej na odcinku 426,50 mb. W zakres przebudowy wchodzić będzie wykonanie na odcinku drogi korekty niwelety oraz jej przekroju poprzecznego, następnie wykonanie nowej nawierzchni, oraz uzupełnieniu poboczy, jak również wykonanie oraz zagęszczenie powierzchni składu. Zakresem opracowania objęte są również przebudowy oraz budowy obiektów infrastruktury, tj. budowa zjazdów oraz korektę skarp dostokowych drogi.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45232452-5 - Roboty odwadniające

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438447,34 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 438447,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438447,34 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS-SPRZĘT Giemzik Jan

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7371004964

7.3.4) Miejscowość: Słopnice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-615

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-28

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438447,34 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2023-12-04 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane