SUKCESYWNA DOSTAWA OWOCÓW I WARZYW ŚWIEŻYCH DO PRZEDSZKOLA NR 214 W WARSZAWIE
Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00111668
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00111668/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-19 13:44
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e278c058-f17a-48c7-9445-da7a411343f2
- Identyfikator
- 5222424269
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00111668 z dnia 2025-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
SUKCESYWNA DOSTAWA OWOCÓW I WARZYW ŚWIEŻYCH
DO PRZEDSZKOLA NR 214 W WARSZAWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedszkole nr 214 im. Janiny Krzemińskiej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013001340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czumy 6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-355
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: p214@eduwarszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: p214.szkolnastrona.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dbfobemowo.ezamawiajacy.pl/pn/DBFOBEMOWO/demand/193665/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
SUKCESYWNA DOSTAWA OWOCÓW I WARZYW ŚWIEŻYCHDO PRZEDSZKOLA NR 214 W WARSZAWIE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e278c058-f17a-48c7-9445-da7a411343f2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00111668
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00024190/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 dostawa owoców i warzyw do placówki
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00086017
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: P214/5/2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa owoców i warzyw świeżych do Przedszkola nr 214 w Warszawie
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ – Formularz cenowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 03200000-3 - Zboża, ziemniaki, warzywa, owoce i orzechy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
postępowanie obarczone jest wadą w postaci udostępnienia wykonawcom błędnego formularza cenowego, zawierające niewłaściwe ilości szacunkowe oraz błędne opisy produktów| 2025-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |