„Modernizacja hali pneumatycznej przy ul. Szkolnej w Michałowicach”
GMINA MICHAŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00530854
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00530854/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-04 16:10
- Lokalizacja
- Reguły, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3d1990ad-6f26-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5342480595
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00530854 z dnia 2023-12-04 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja hali pneumatycznej przy ul. Szkolnej w Michałowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MICHAŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Powstańców Warszawy 1
1.5.2.) Miejscowość: Reguły
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-816
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@michalowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.michalowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3d1990ad-6f26-11ee-9aa3-96d3b44407901.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja hali pneumatycznej przy ul. Szkolnej w Michałowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3d1990ad-6f26-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00530854
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-04
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045881/28/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.34 Modernizacja hali pneumatycznej w Michałowicach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00454310
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.60.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 290158,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja hali pneumatycznej na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II przy ul. Szkolnej 15 w Michałowicach.
2. Hala pneumatyczna podlegająca modernizacji montowana jest sezonowo przy ul. Szkolnej 15, w 05-816 Michałowicach, na dz. ew. nr 469 obręb 0005 Michałowice Osiedle.
3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje realizację robót:
1) ustawienie konstrukcji hali,
2) wymiana powłoki wewnętrznej głównej (nośnej) PCV,
3) wymiana powłoki izolacyjnej,
4) wymiana powłoki zewnętrznej ochronnej PE,
5) modernizacja oświetlenia głównego,
6) modernizacja oświetlenia ewakuacyjnego,
7) modernizacja wyjść ewakuacyjnych,
8) prace montażowe i demontażowe
4. Szczegółowy opis Przedmiotu zamówienia został określony w wielobranżowej dokumentacji projektowej w składzie:
1) Projekt wykonawczy;
2) Przedmiar;
3) STWIOR.
5. Wykonawca jest zobowiązany do organizacji prac w sposób nieutrudniający funkcjonowania obiektu oświatowego. Prace budowlane będą prowadzone na czynnym obiekcie szkolnym.
6. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia we własnym zakresie niezbędnych mediów do realizacji przedmiotu zamówienia.
7. Wykonawca przedmiot zamówienia wykona z materiałów własnych, fabrycznie nowych, które powinny odpowiadać jakościowo wymogom wyrobów dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie określonym w art. 10 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 682 ze zm.).
8. Materiały i urządzenia użyte do wykonania przedmiotu zamówienia winny posiadać świadectwo dopuszczenia do stosowania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz spełniać wymogi określone w Ustawie z dnia 07.07.1994 r. - Prawo Budowlane (Dz. U. z 2023 r., poz. 682 ze zm.).
9. Wykonawca realizujący przedmiot zamówienia zobowiązany będzie zastosować odpowiednie oznakowanie i zabezpieczenie miejsc prowadzenia robót, zapewniające całkowite bezpieczeństwo osób przebywających i pracujących na terenie budowy, zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 06 lutego 2003 r.
w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania robót budowlanych (Dz. U. z 2003 r. nr 47, poz. 401).
10. Wykonawca realizujący przedmiot zamówienia zobowiązany będzie do bieżącego sprzątania i wywożenia materiałów z budowy, drogi dojazdowej do budowy oraz otoczenia budowy, a także posprzątania terenu budowy, drogi dojazdowej oraz otoczenia budowy po zakończeniu robót oraz wywiezienia niewykorzystanych materiałów z budowy przed ostatecznym odbiorem robót objętych przedmiotem zamówienia.
11. Wykonawca zobowiązany będzie do wytworzenia kompletu dokumentów niezbędnych do zgłoszenia do odbioru końcowego robót, w tym:
1) sporządzić powykonawczą dokumentację techniczną,
12. Wykonawca w ramach zamówienia dokona rozruchu i wykona pomiary zamontowanych urządzeń i instalacji, a także dokona rozruchu urządzeń przez serwis producenta urządzeń, jeśli jest taki wymóg dla zachowania gwarancji ww. urządzeń i instalacji.
13. Wykonawca realizując przedmiot zamówienia zobowiązany jest znać i stosować w czasie prowadzenia robót wszelkie przepisy dotyczące ochrony środowiska naturalnego.
14. W trakcie prowadzenia robót Wykonawca zobowiązany jest zabezpieczyć wszystkie drzewa, krzewy oraz rośliny wieloletnie (ochrona również bryły korzeniowej), które znajdują się w miejscach, gdzie może nastąpić ich uszkodzenie oraz prowadzić prace w sposób ograniczający do minimum zniszczenie powierzchni biologicznie czynnej.
15. Wykonawca zobowiązany będzie do odtworzenia powierzchni biologicznie czynnej a także odtworzenia istniejących wcześniej elementów zagospodarowania terenu oraz do usunięcia uszkodzonych roślin i posadzenia nowych roślin w uzgodnieniu z Inspektorem ds. zieleni /Referatem Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Michałowice na swój koszt (jeżeli dotyczy).
16. Wykonawca jest wytwórcą odpadów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz.U z 2023 r. poz. 1587).Wykonawca w trakcie realizacji Przedmiotu umowy ma obowiązek poddania odpadów budowlanych odzyskowi, a jeżeli z przyczyn technologicznych jest to niemożliwe lub nieuzasadnione z przyczyn ekologicznych lub ekonomicznych, to Wykonawca zobowiązany jest do przekazania na własny koszt powstałych odpadów do utylizacji. Wykonawca ma obowiązek przedstawienia dokumentów potwierdzających oddanie odpadów podmiotowi uprawnionemu do ich odbioru i przetwarzania.
17. Wykonawca zobowiązany jest do wyposażenia swoich pracowników i sprzętu w stosowne oznakowanie umożliwiające identyfikację Wykonawcy w czasie prowadzonych prac.
18. Personel Wykonawcy skierowany do realizacji zamówienia w terenie musi posiadać ubranie ochronne z logo (nazwą) firmy Wykonawcy i elementami odblaskowymi.
19. Wykonawca przez cały czas realizowania zamówienia jest zobowiązany do dysponowania odpowiednią liczbą personelu. Zamawiający nie będzie uwzględniał przedłużenia terminowego wykonania zamówienia z powodu niedyspozycyjności personelu (absencja pracownicza), jak również awarii sprzętu Wykonawcy. W takich sytuacjach Zamawiający będzie naliczał kary zgodnie z zawartą umową.
20. Obowiązkiem Wykonawcy jest prowadzenie prac w taki sposób, aby nie wystąpiły uszkodzenia istniejących obiektów, w tym infrastruktury technicznej istniejącej, zlokalizowanych na i poza terenem ich prowadzenia, a w przypadku wystąpienia uszkodzeń tych obiektów lub infrastruktury, Wykonawca zobowiązany jest do naprawy uszkodzeń lub odtworzenia tych obiektów lub infrastruktury na własny koszt.
21. Wykonawca po zakończeniu robót każdego dnia zobowiązany jest do uprzątnięcia zanieczyszczeń powstałych wskutek prowadzonych robót budowlanych, uporządkowania i utrzymania w czystości terenu po zakończeniu prac oraz pasa drogowego (pobocza, chodnika, jezdni).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360759,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424350,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360759,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KACPER CENT SolidSport
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 367216224
7.3.3) Ulica: ul. Modrzejowska 78A lokal 15
7.3.4) Miejscowość: Będzin
7.3.5) Kod pocztowy: 42-500
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360759,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-208.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-12-04 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |