DOSTAWY WĘGLA WORKOWANEGO TYPU EKO-GROSZEK ORAZ PELLETU DLA POTRZEB OGRZEWANIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ORAZ ŚWIETLIC WIEJSKICH NA TERENIE GMINY JASTRZĘBIA W SEZONIE GRZEWCZYM 2023/2024

Gmina Jastrzębia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00531096
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-05 08:04
Lokalizacja
Jastrzębia, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7962942660
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Węgiel i paliwa na bazie węglaPaliwa drzewne

Wykonawcy

6 przyznanych

BOŻENA KRZOSEKWyśmierzyce, PL
18 816 PLN
BOŻENA KRZOSEKWyśmierzyce, PL
23 520 PLN
BOŻENA KRZOSEKWyśmierzyce, PL
23 520 PLN
BOŻENA KRZOSEKWyśmierzyce, PL
23 520 PLN
BOŻENA KRZOSEKWyśmierzyce, PL
7840 PLN
SOBIANEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄParczew, PL
35 670 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.