„Dostawa wraz z transportem i rozgarnięciem kruszywa na drogach leśnych Nadleśnictwa Golub-Dobrzyń.”
Nadleśnictwo Golub-Dobrzyń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00531171
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-12-05 08:29
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8780006369
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
KruszywoUsługi w zakresie transportu drogowego
Wykonawcy
4 przyznane
KRZYSZTOF WASIELEWSKIDobre, PL
641 445 PLNKRZYSZTOF WASIELEWSKIDobre, PL
641 445 PLNTransport-Handel- Usługi Krzysztof Wasielewski w spadku, Czołpin 12, 88-210 DobreDobre, PL
641 445 PLNKRZYSZTOF WASIELEWSKIDobre, PL
641 445 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.