Modernizacja sali gimnastycznej w: IV LO w Białymstoku, ul. Zwierzyniecka 9A – cz I, ZSH-E w Białymstoku, ul. gen. J. Bema 105 – cz II, ZSE w Białymstoku, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 – cz III
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00531296
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00531296/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-05 09:00
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ec1b2a7c-2d2f-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00531296 z dnia 2023-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sali gimnastycznej w:
IV LO w Białymstoku, ul. Zwierzyniecka 9A – cz I,
ZSH-E w Białymstoku, ul. gen. J. Bema 105 – cz II,
ZSE w Białymstoku, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 – cz III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: din@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sali gimnastycznej w:IV LO w Białymstoku, ul. Zwierzyniecka 9A – cz I,
ZSH-E w Białymstoku, ul. gen. J. Bema 105 – cz II,
ZSE w Białymstoku, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 – cz III
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ec1b2a7c-2d2f-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00531296
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035305/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.47 Atrakcyjnie i zdrowo - fitnes przy IV LO, ul. Zwierzyniecka 9A - modernizacja sali gimnastycznej
1.1.55 Modernizacja sali gimnastycznej w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku, ul. Gen. J. Bema 105
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00337491
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DIN-II.271.23.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali gimnastycznej wraz z robotami towarzyszącymi w IV Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku, ul. Zwierzyniecka 9A, w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2022 pn. ATRAKCYJNIE I ZDROWO – FITNESS PRZY IV LO.2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych przedstawionych w dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, opracowanych przez „ATM” Krzysztof Miklaszewicz – usługi budowlane, ul. Składowa 12 lok. 107,
15-399 Białystok, (załącznik nr 7A do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
4.5.5.) Wartość części: 371109,67 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali gimnastycznej wraz z robotami towarzyszącymi w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku, ul. gen. J. Bema 105 w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2022 pn. Modernizacja sali gimnastycznej w Zespole Szkół Handlowo-Ekonomicznych w Białymstoku,2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych przedstawionych w dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, opracowanych przez JM PROJEKT arch. Joanna Muszyńska, ul. Puchalskiego 64/1, 15-197 Białystok, dla części II zamówienia (załącznik nr 7B do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
4.5.5.) Wartość części: 640885,96 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali gimnastycznej wraz z robotami towarzyszącymi w Zespole Szkół Elektrycznych w Białymstoku, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 14 ,w ramach projektu z Budżetu Obywatelskiego 2020 pn. Zdrowie-Sprawność-Aktywność - II etap projektu "Centrum Sportowe Tysiąclecia" przy Zespole Szkół Elektrycznych (modernizacja sali gimnastycznej).
2. Zakres zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych przedstawionych w dokumentacji projektowej oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, opracowanych przez POWERSUN Sp. z o.o., ul. Łazienkowska 16, 20-416 Lublin, z uwzględnieniem odpowiedzi na pytania wykonawców wniesione w postępowaniu nr DIN-II.271.7.2023 oraz wyjaśnień treści SWZ, dla części III zamówienia (załącznik nr 7C do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212222-8 - Roboty budowlane związane z salami gimnastycznymi
4.5.5.) Wartość części: 1650033,03 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 555581,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 555581,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 555581,44 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego „HYDROS” Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza Sp. J.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5421007717
7.3.3) Ulica: Dąbrowskiego 28
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-950
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 555581,44 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 889767,25 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 982789,79 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 889767,25 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BMP Maciej Ponikwicki
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5423399584
7.3.3) Ulica: Konstantego Ciołkowskiego 88
7.3.4) Miejscowość: Białystok
7.3.5) Kod pocztowy: 15-545
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 889767,25 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną w wysokości 2 772 729,80 zł, złożona przez Wykonawcę Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego „HYDROS” Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza Sp. j.,
ul. Dąbrowskiego 28, 15-950 Białystok, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 965 000,00 zł
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2772729,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2772729,80 PLN
| 2023-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |