REMONT ELEWACJI BUDYNKU I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W PRZEMYŚLU – ETAP I
Gmina Miejska Przemyśl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00448228
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00448228/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-07 10:43
- Lokalizacja
- Przemyśl, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-86f6b98b-022d-470e-af05-6a4bde07bb69
- Identyfikator
- 7952319592
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448228 z dnia 2024-08-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT ELEWACJI BUDYNKU I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W PRZEMYŚLU – ETAP I
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Przemyśl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900341
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@um.przemysl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przemysl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9578871.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT ELEWACJI BUDYNKU I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W PRZEMYŚLU – ETAP I2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-86f6b98b-022d-470e-af05-6a4bde07bb69
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448228
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00003456/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont elewacji budynku I LO przy ul. Słowackiego w Przemyślu – etap I
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00424941
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP. 271.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych w ramach zadania „Remont elewacji I Liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu – etap I (od strony ul. Rejtana).
Budynek wpisany do rejestru zabytków pod nr A – 129.
2. Remont w zakresie ścian zewnętrznych i fundamentu, wymiana rynien, rur spustowych, obróbek blacharskich.
3. Zamówienie obejmuje roboty budowlane w szczególności:
- wykonanie izolacji pionowej ścian fundamentowych, zabezpieczenie ich przed wilgocią,
- wykonanie izolacji poziomej ścian zewnętrznych polegającej na wykonaniu za pomocą iniekcji przepony poziomej, która zabezpiecza mur przed podciąganiem kapilarnym wilgoci,
- zabezpieczenie i renowacja cokołu z piaskowca
- zabezpieczenie strefy powyżej cokołu na wysokości ok. 150 cm powyżej poziomu gruntu,
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej - uzupełnienie chodnika po wykonaniu robót izolacyjnych
- remont elewacji z wystrojami architektonicznymi tynkiem tradycyjnym (powyżej strefy cokołu),
- naprawa i renowacja gzymsów, pilastrów, nadokienników, elementów sztukateryjnych oraz elementów ozdobnych,
- wykonanie obróbek blacharskich rynien, pasa nad i pod rynnowego oraz rur spustowych,
- wymiana deskowania,
- wykonanie obróbek blacharskich na gzymsach, parapetach okiennych.
- wykonanie i montaż tablicy informacyjnej o wymiarach nie mniejszych niż: wys. 180cm x szer.120cm, zgodnie ze wzorem Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021r. w sprawie określenia działań informacyjnych podejmowanych przez podmioty realizujące zadania finansowane lub dofinansowane z budżetu państwa lub z państwowych funduszy celowych.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) znajduje się w Załączniku Nr 5 do SWZ - SOPZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45453100-8 - Roboty renowacyjne
45410000-4 - Tynkowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2024-08-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |