Organizacja ergonomicznych stanowisk pracy poprzez doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy – Część nr 1. Zadanie nr 5
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00111813
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00111813/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-19 14:11
- Lokalizacja
- Chęciny, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-461dfe1e-262f-452e-b5c6-9010fc0a436a
- Identyfikator
- 9591289964
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Szlifierki
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00111813 z dnia 2025-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Organizacja ergonomicznych stanowisk pracy poprzez doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy – Część nr 1.
Zadanie nr 5
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała w Czerwonej Górze
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000296213
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czerwona Góra 10
1.5.2.) Miejscowość: Chęciny
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-060
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@czerwonagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czerwonagora.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja ergonomicznych stanowisk pracy poprzez doposażenie/wyposażenie stanowisk pracy – Część nr 1.Zadanie nr 5
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-461dfe1e-262f-452e-b5c6-9010fc0a436a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00111813
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Wsparcie zdrowotne oraz eliminacja zawodowych czynników ryzyka poprzez poszerzoną diagnostykę, wypracowanie nawyków prozdrowotnych oraz ergonomię stanowisk pracy, pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały unieważnieniu
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ZP-0040-2025
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-0040-B-2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zestaw Szlifierki do gipsu wraz z odkurzaczem przemysłowym z automatycznym czyszczeniem filtra plus termohigrometr z funkcją wykrywania pleśni, (ilość: 1 zestaw) – zgodnie z formularzem (Załącznik nr 1 do Zaproszenia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 43414000-8 - Szlifierki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
w trybie zamówienia z wolnej ręki negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego - Wykonawca nie odpowiedział na Zaproszenie do negocjacjiSEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zakup został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus, w ramach Projektu: „Wsparcie zdrowotne oraz eliminacja zawodowych czynników ryzyka poprzez poszerzoną diagnostykę, wypracowanie nawyków prozdrowotnych oraz ergonomię stanowisk pracy, pracowników Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Św. Rafała w Czerwonej Górze w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus” , zgodnie z Umową nr: FESW.07.01-IZ.00-0047/24.| 2025-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |