Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu
Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00111911
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00111911/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-02-19 14:27
- Lokalizacja
- Grudziądz, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-84af66b2-5e14-43f6-84cb-e5dee2e08480
- Identyfikator
- 8761033247
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00111911 z dnia 2025-02-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dom Pomocy Społecznej w Grudziądzu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000295053
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Parkowa
1.5.2.) Miejscowość: Grudziądz
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-300
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaopatrzenie@dpsgrudziadz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dpsgrudziadz.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84af66b2-5e14-43f6-84cb-e5dee2e084801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-84af66b2-5e14-43f6-84cb-e5dee2e08480
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00111911
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-02-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005295/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.8 Dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00016153
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: AG.341.1.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy środków czystości i chemii gospodarczej dla Domu Pomocy Społecznej w Grudziądzu. Wykonawca będzie dostarczać każdorazowo przedmiot zamówienia do Zamawiającego wraz z rozładunkiem, przez który rozumie się wyładowanie towaru przez Wykonawcę z pojazdu, w tym rozładunek towaru z palety oraz złożenie towaru w pomieszczeniach magazynowych, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w formularzu cenowym – załączniku nr 4 do SWZ. Dostawy przedmiotu zamówienia odbywać się będą przez cały okres trwania umowy w dni robocze, transportem Wykonawcy na własny koszt i odpowiedzialność w godzinach pracy Zamawiającego tj. poniedziałek – czwartek 7:00 – 15:30, piątek 7:00 – 13:00, zgodnie ze złożonym wcześniej zamówieniem. Miejscem wykonania zamówienia są obiekty Zamawiającego, znajdujące się:
Dom Pomocy Społecznej przy ul. Parkowej 12 i ul. Nadgórnej 30/32 oraz Dzienny Dom
Pomocy przy ul. Piłsudskiego 111. Zamawiający zastrzega sobie możliwość odmowy przyjęcia całej partii przedmiotu
umowy lub odrzucenia jej części w przypadku dostarczenia towaru, który nie spełnia
warunków zamówienia lub gdy w trakcie oceny wizualnej zostanie stwierdzona zła
jakość produktów, widoczne uszkodzenia spowodowane w szczególności niewłaściwym zabezpieczeniem produktów, złymi warunkami transportowymi lub niewłaściwym stanem higienicznym środków transportu przewożących przedmiot umowy. Dostawy następować będą w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Dostawy do poszczególnych jednostek, będą każdorazowo potwierdzane protokołem odbioru, po sprawdzeniu zgodności ze złożonym zamówieniem, przy czym wykluczona jest dostawa za pośrednictwem firm kurierskich i wysyłkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 39830000-9 - Środki czyszczące
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39224300-1 - Miotły i szczotki i inne artykuły do sprzątania w gospodarstwie domowym
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 233486,59 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 233486,59 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 233486,59 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LOGOS S.C. K.RUTECKA, P.SYCZYŁO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8792416564
7.3.4) Miejscowość: TORUŃ
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-02-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 233486,59 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2025-02-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |