Wymiana dźwigu osobowego w budynku Instytutu Energetyki w Gdańsku
INSTYTUT ENERGETYKI PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY ODDZIAŁ GDAŃSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00532525
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00532525/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-05 12:47
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-82ea514f-66b2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
- Identyfikator
- 5250008761
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00532525 z dnia 2023-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana dźwigu osobowego w budynku Instytutu Energetyki w Gdańsku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT ENERGETYKI PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY ODDZIAŁ GDAŃSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 00002058600046
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mikołaja Reja 27
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-870
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam_pub@ien.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ien.gda.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ien-gda.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Instytut Badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dźwigu osobowego w budynku Instytutu Energetyki w Gdańsku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-82ea514f-66b2-11ee-a60c-9ec5599dddc1
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00532525
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00437265
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 219000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Wymiana dźwigu osobowego w budynku Instytutu Energetyki w Gdańsku ”.
2. Na zakres rzeczowy składają się:
a) Prace przygotowawcze i zabezpieczające (roboty prowadzone w czynnym
obiekcie),
b) Demontaż starego urządzenia, wyniesienie na zewnątrz budynku, wywóz i
utylizacja,
c) Wykonanie prac budowlanych dostosowujących szyb windowy do nowo
projektowanego dźwigu (dostosowanie otworów szybu żelbetonowego
oraz podpór do potrzeb nowego urządzenia),
d) Sprawdzenie jakości prowadnic i ich ewentualna renowacja lub wymiana,
e) Wykonanie instalacji elektrycznych i przeciwpożarowych, w tym wymiana
oświetlenia szybu,
f) Prace malarskie szybu oraz maszynowni,
g) Dostawa i wymiana dźwigu osobowego – montaż elementów w szybie
oraz maszynowni,
h) Przeprowadzenie prób, sprawdzeń, pomiarów wymaganych przepisami,
i) Przeprowadzenie certyfikacji i odbioru dźwigu przez Urząd Dozoru
Technicznego,
j) Wykonanie pełnej dokumentacji powykonawczej,
k) Przeszkolenie wybranych pracowników Zamawiającego w zakresie
obsługi i użytkowania dźwigu,
l) Udzielenie gwarancji na roboty budowlane (na okres nie krótszy niż 36
miesięcy) oraz na sam dźwig (na okres nie krótszy niż 60 miesięcy)
m) Serwis oraz przegląd konserwacyjny dźwigu wykonywany raz w miesiącu,
przez cały okres gwarancji udzielonej na dźwig.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45313100-5 - Instalowanie wind
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 269370 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389910 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 269370 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych LIFT-SERVICE S.A.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7120102876
7.3.3) Ulica: Erazma Plewińskiego 22
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-270
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-11-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 269370 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 210 dni
| 2023-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |