Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn „Rewitalizacja Alei Henryka"

Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00448239
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00448239/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-08-07 10:46
Lokalizacja
Chrzanów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a033aa84-2969-11ef-a458-c2a7c3d67e03
Identyfikator
6282260665
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

1 przyznane

DOMINIK KĄCKITrzebinia, PL · lot 0
371 045,49 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00448239 z dnia 2024-08-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn „Rewitalizacja Alei Henryka"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chrzanów - Urząd Miejski w Chrzanowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257943

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Aleja Henryka 20

1.5.2.) Miejscowość: Chrzanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-500

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 327585123

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@chrzanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.chrzanow.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/chrzanow

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Administracja samorządowa

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie dokumentacji projektowo- kosztorysowej dla zadania pn „Rewitalizacja Alei Henryka"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a033aa84-2969-11ef-a458-c2a7c3d67e03

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00448239

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00033049/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Wykonanie projektu w ramach zadania pn. "Rewitalizacja Alei Henryka"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00365854

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 243902,44 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej dla zadania pn.: ”Rewitalizacja Alei Henryka” wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę i pełnieniem nadzoru autorskiego w ramach realizacji zadania, jeżeli zamawiający przystąpi do realizacji robót budowlanych na podstawie dokumentacji o której mowa poniżej. Zamawiający zastrzega, iż opcjonalna część zamówienia tj. nadzór autorski jest uprawnieniem a nie zobowiązaniem zamawiającego. Zamawiający może nie skorzystać z opcji a wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 2. Zakres zamówienia obejmuje: opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania pn. „Rewitalizacja Alei Henryka” w Chrzanowie, która obejmuje: - opracowanie mapy do celów projektowych; - opracowanie koncepcji zagospodarowania terenu z uwzględnieniem aktualizacji własności nieruchomości będących we władaniu Gminy Chrzanów; - uzyskanie wszystkich decyzji, opinii, uzgodnień niezbędnych do uzyskania ostatecznej decyzji pozwolenia na budowę, w tym decyzji ULICP, - opracowanie geotechnicznych warunków posadowienia (5 egz.) - inwentaryzację (5 egz.), - inwentaryzację zieleni, opracowanie planu wycinki kolidujących z projektowaną drogą oraz planu nasadzeń zastępczych, a także uzyskania decyzji (ew. promesy) zezwalającej na wycinkę drzew (5 egz.), - opracowanie projektu zawierającego m.in. projekt zagospodarowania terenu, projekt architektoniczno-budowlany, projekty techniczne pełno branżowe z uwzględnieniem przebudowy i rozbudowy całej infrastruktury technicznej (6 egz.).
Dokumentację projektową należy opracować w oparciu o dołączoną koncepcję – załącznik nr 8 do SWZ wraz z uzgodnionym przebiegiem tras sieci mediodawców. Opracowana dokumentacja powinna umożliwiać etapowanie inwestycji z podziałem na 2 niezależne Etapy, umożliwiające realizację zadania w częściach: * Etap 1 – od ulicy Siennej do Grunwaldzkiej * Etap 2 - od Grunwaldzkiej do Mickiewicza - opracowanie Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (5 egz.) - zatwierdzony projekt okresowej organizacji ruchu na czas realizacji robót (5 egz.), - zatwierdzony projekt docelowej organizacji ruchu (5 egz.); - opracowanie kosztorysu inwestorskiego (5 egz.), - opracowanie przedmiaru robót (5 egz.), - wykonanie wizualizacji 3D (5 egz.).
Zamawiający powinien otrzymać opracowanie w wersji papierowej i elektronicznej, w formacie word, pdf i dwg na płycie CD lub pendrive. Zawartość opracowanej dokumentacji w wersji elektronicznej (word, pdf i dwg) musi być zgodna z wersją papierową, w tym również należy dołączyć zeskanowany projekt budowlany będący załącznikiem do decyzji pozwolenia na budowę (płyta CD lub pendrive - 1 szt.) - sprawowanie nadzoru autorskiego na etapie realizacji robót budowlanych, jeżeli zamawiający przystąpi do realizacji robót budowlanych na podstawie ww. dokumentacji. 3. Poza wyżej wymienionym zakresem zamówienia wykonawca zobowiązany jest do: - zastosowania optymalnego rozwiązania konstrukcyjnego, materiałowego i kosztowego, w celu uzyskania nowoczesnych i właściwych standardów dla tego typu zadania inwestycyjnego, które ma być w oparciu o nią wykonane, - poniesienia wszelkich opłat za pozyskiwane w ramach realizacji dokumentacji projektowej decyzje, uzgodnienia i opinie, - przedstawienia na wezwanie Zamawiającego informacji o stanie zaawansowania prac projektowych, w terminie do 24 godzin liczonych od momentu otrzymania wezwania; - uczestniczenia we wszystkich spotkaniach na wezwanie Zamawiającego związanych z realizacją przedmiotu zamówienia; -comiesięcznego przedstawiania Zamawiającemu raportów o stanie zaawansowania prac, w terminie do ostatniego dnia miesiąca za dany miesiąc; - monitorowania przebiegu toczących się postępowań administracyjnych związanych z realizacją przedmiotu umowy oraz do przekazywania Zamawiającemu informacji na temat toczących się postępowań, - uzyskania pozytywnej opinii Zamawiającego dla rozwiązań projektowych przed wystąpieniem o wydanie decyzji pozwolenia na budowę.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 371045,49 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390574,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 371045,49 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: A4 PROJEKT Pracownia projektowa Dominik Kącki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 120791419

7.3.4) Miejscowość: Trzebinia

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-01

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 371045,49 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 16 miesiące

2024-08-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi