Realizacja pilotażowego programu pomocy psychologicznej dla dzieci i młodzieży w toruńskiej oświacie - 4 części

Gmina Miasta Toruń

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00533409
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-12-05 15:05
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8790001014
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji specjalnej

Wykonawcy

4 przyznane

PAULINA RYDZŁódź, PL
168 097 PLN
PAULINA RYDZŁódź, PL
49 648 PLN
PAULINA RYDZŁódź, PL
52 216 PLN
PAULINA RYDZŁódź, PL
49 648 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.