WYKONANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWEJ CZĘŚCI BUDYNKU PRZY UL. KRUCZKOWSKIEGO 12C, W WARSZAWIE – część podziemna
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00533477
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00533477/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-12-05 15:25
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-35546477-4d66-11ee-9aa3-96d3b4440790
- Identyfikator
- 5262707950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlaneRoboty remontowe i renowacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
1 przyznane
ZENONA OLEJNICZAKWarszawa, PL · lot 0
167 420 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00533477 z dnia 2023-12-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWEJ CZĘŚCI BUDYNKU PRZY UL. KRUCZKOWSKIEGO 12C, W WARSZAWIE – część podziemna
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015508468
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jazdów 1
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-467
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@instytut-teatralny.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.instytut-teatralny.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://instytutteatralny.eb2b.com.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE IZOLACJI PRZECIWWILGOCIOWEJ CZĘŚCI BUDYNKU PRZY UL. KRUCZKOWSKIEGO 12C, W WARSZAWIE – część podziemna2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35546477-4d66-11ee-9aa3-96d3b4440790
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00533477
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-12-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00385965
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IT/3/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 173828,68 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie izolacji przeciwwilgociowej części budynku przy ul.
Kruczkowskiego 12C w Warszawie, – część podziemna,
zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 7-10 do SWZ oraz
dokumentacją techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148830 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 422198,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167420 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DRY-HOME IZOLACJE Zenona Olejniczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9521487104
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-10-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167420 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2023-12-07| 2023-12-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |